Փոփոխություն Դալմա մասնաճյուղի աշխատանքային գրաֆիկում
2026 թվականի հուլիս 18-ից մինչև օգոստոսի 31-ը Արդշինբանկի «Դալմա» մասնաճյուղը կաշխատի փոփոխված աշխատանքային գրաֆիկով ՝ երկ–կիր՝ 18:00–21:00 :
Այս ժամանակահատվածում ժամանակավորապես կդադարեցվեն դրամարկղային գործառնությունները, իսկ բանկային այլ ծառայությունները կմատուցվեն որոշակի սահմանափակումներով:
Սահմանափակումը պայմանավորված է մասնաճյուղում իրականացվող վերանորոգման աշխատանքներով, որոնց նպատակն է ստեղծել առավել հարմարավետ և ժամանակակից սպասարկման պայմաններ։
Հիշեցնենք, որ բանկային մի շարք գործարքներ կարող եք իրականացնել Արդշինբանկի Մոբայլ Բանկինգ հավելվածի և Հեռախոսային Բանկինգ ծառայության միջոցով:
Տեղեկացնում ենք նաև, որ «Դալմա Գարդեն Մոլ»-ի տարածքում աշխատելու է Արդշինբանկի տաղավար, որտեղ կարող եք ստանալ խորհրդատվություն բանկային ծառայությունների վերաբերյալ։
Լրացուցիչ հարցերի դեպքում կարող եք կապ հաստատել բանկի շուրջօրյա գործող Զանգերի կենտրոնի հետ՝ (+374) 12 22 22 22 հեռախոսահամարով։

Сообщаем, что с 18 июля по 31 августа 2026 года филиал «Далма» Ардшинбанка будет работать по временному графику:
Понедельник- воскресенье: с 18:00 до 21:00.
В указанный период кассовые операции будут временно приостановлены, а остальные банковские услуги будут предоставляться с определенными ограничениями.
Данные ограничения связаны с проведением ремонтных работ в филиале, цель которых - создание более комфортных и современных условий обслуживания клиентов.
Напоминаем, что многие банковские операции также доступны через мобильное приложение Ardshinbank Mobile Banking и сервис Phone Banking.Кроме того, на территории Dalma Garden Mall будет работать консультационный стенд Ардшинбанка, где вы сможете получить консультацию по банковским услугам.
По всем дополнительным вопросам вы можете обратиться в круглосуточный Контактный центр банка по телефону (+374) 12 22 22 22.