Տեղեկացնում ենք, որ 17․03․2026թ․-ից Արդշինբանկի քարտերով Ամերիաբանկի բանկոմատներից գումար կանխիկացնելու դեպքում ի հավելումն գործող միջնորդավճարների կիրառվելու է լրացուցիչ միջնորդավճար, որը սահմանված չէ Արդշինբանկի կողմից և գանձվում է Ամերիաբանկի կողմից։
Հիշեցնում ենք, որ Արդշինբանկի դեբետային քարտերով Arca համակարգի անդամ այլ բանկերի բանկոմատներից կարող եք կատարել օրական մինչև 100,000 ՀՀ դրամի անվճար կանխիկացում, մանրամասներն այստեղ։
Աշխատավարձային և կենսաթոշակային քարտերի դեպքում Արդշինբանկի բանկոմատներից կանխիկացումը իրականացվում է անվճար։
Արդշինբանկն ունի Հայաստանում ամենամեծ բանկոմատային ցանցը․ մեր 193 բանկոմատները հասանելի են բոլոր մարզերում։

Сообщаем, что с 17.03.2026 г. при снятии наличных средств с банкоматов Америабанка с использованием карт Ардшинбанка, помимо действующих комиссий, будет применяться дополнительная комиссия, которая не установлена Ардшинбанком и взимается Америабанком.
Напоминаем, что по дебетовым картам Ардшинбанка вы можете бесплатно снимать до 100 000 драмов РА в день в банкоматах других банков - участников системы Arca (подробности здесь).
Для зарплатных и пенсионных карт снятие наличных в банкоматах Ардшинбанка осуществляется бесплатно.
Ардшинбанк располагает крупнейшей сетью банкоматов в Армении: 193 банкомата доступны во всех регионах страны.