Արդշինբանկը միանում է Sevan Startup Summit 2025-ին
Այս տարի Sevan Startup Summit-ի մասնակից ՓՄՁ հաճախորդների համար մշակել ենք արտոնյալ պայմաններով փաթեթ։ Կսպասենք ձեզ հուլիսի 20-26-ին մեր տաղավարում, կծանոթացնենք մեր առաջարկներին, որոնք կօգնեն սկսել ձեր գործարար ուղին կամ զարգացնել արդեն գործող բիզնեսը:
Ֆորումի ընթացքում մեր տաղավարում կանցկացվեն քննարկումներ, սեմինարներ և խորհրդատվություն բիզնեսում կիրառելի ամենատարբեր թվային գործիքների և լուծումների մասին: Մեր մասնագետները կներկայացնեն տեխնոլոգիական նորույթներ, հարթակներ, կբացահայտեն դրանց կիրառության հնարավորությունները:
Ուժեղ գործընկեր փաթեթ
Փաթեթի սպասարկման վճարանվճար
Փաթեթի գործողության ժամկետ*1 տարի
Բանկային հաշիվների բացում և վարումանվճար (անկախ արժույթից, առանց քանակային սահմանափակման)
Mastercard Business դեբետային քարտի տրամադրում և սպասարկում (ՀՀ դրամ, ԱՄՆ դոլար, եվրո)** առավելագույնը 5 քարտ անվճար (անկախ արժույթից)
Visa Gold դեբետային քարտի տրամադրում և սպասարկում (ՀՀ դրամ , ԱՄՆ դոլար, եվրո)*** առավելագույնը 5 քարտ անվճար (անկախ արժույթից)
Փոխանցումներ ՀՀ տարածքից դուրս OUR տարբերակով****ամսական 2 փոխանցում՝ գործող սակագնից 50% զեղչով
POS, vPOS, digiPOS, ՀԴՄ/POS անկանխիկ վճարման հնարավորության ակտիվացումանվճար
POS, vPOS, digiPOS, ՀԴՄ/POS սարքի/ծառայության ամսական սպասարկման վճարանվճար
Բիզնես վարկերի վերաֆինանսավորումայլ ֆինանսական հաստատությունից տեղափոխվող վարկ(եր)ի, oվերդրաֆտ(ներ)ի գործող ինտեգրալ տոկոսադրույք -2%*****
Ինտերնետ բանկինգ ծառայության ակտիվացում և սպասարկումանվճար
* Փաթեթի ժամկետի ավարտին այն ենթակա է վերանայման: Մի փաթեթից մյուս փաթեթի անցման և փաթեթի դադարեցման պայմանները` համաձայն հաճախորդի և Բանկի միջև կնքվող դիմում-առաջարկի:
** Քարտերը տրամադրվում են կազմակերպության աշխատակիցների անուններով։
*** Քարտերը տրամադրվում են ընկերության տնօրենին և/կամ տնօրենի որոշմամբ ընկերության ղեկավար մարմնի ներկայացուցչին։ Գործող Visa Gold դեբետային քարտերի ընդհանուր քանակը չի կարող գերազանցել առանձին փաթեթների համար սահմանված առավելագույն քանակը:

Ардшинбанк присоединился к Sevan Startup Summit 2025
В этом году мы разработали пакет с льготными условиями для клиентов МСП, участвующих в Sevan Startup Summit. Мы будем ждать вас на нашем стенде с 20 по 26 июля, где мы познакомим вас с нашими предложениями, которые помогут вам начать свой бизнес или развить уже существующий.
В течение форума в нашем павильоне пройдут дискуссии, семинары и консультации по различным цифровым инструментам и решениям, применяемым в бизнесе. Наши специалисты представят технологические инновации, платформы, а также расскажут о возможностях их применения. Ознакомиться с подробностями мероприятия, программой и специальным предложением для клиентов МСБ можно, перейдя по ссылке: здесь.
Пакет Сильный Партнер
Плата за обслуживание пакета бесплатно
Срок действия пакета* 1 год
Открытие и ведение банковских счетовбесплатно (независимо от валюты, без количественных ограничений)
Предоставление и обслуживание дебетовой карты Mastercard Business (AMD, USD, EUR)**до 5 карт бесплатно (независимо от валюты)
Предоставление и обслуживание дебетовой карты Visa Gold (AMD, USD, EUR)***до 5 карт бесплатно (независимо от валюты)
Переводы за пределы территории РА с вариантом OUR****2 перевода в месяц с 50% скидкой от действующего тарифа
Активация возможности безналичной оплаты через POS, vPOS, digiPOS, ККМ/POS бесплатно
Ежемесячная плата за обслуживание POS, vPOS, digiPOS, ККМ/POS оборудования/услугибесплатно
Рефинансирование бизнес-кредитов для кредитов(ов), овердрафтов(ов), перенесённых из другого финансового учреждения, действующая интегральная ставка -2%*****
Активация и обслуживание услуги Интернет-Банкингбесплатно
* Пакет подлежит пересмотру по окончании срока действия. Условия перехода с одного пакета на другой и расторжения пакета определяются заявлением-офертой, подписанным между клиентом и Банком.
** Карты выпускаются на имя сотрудников организации.
*** Карты выдаются директору предприятия и/или по решению директора представителю органа управления предприятия. Общее количество активных дебетовых карт Visa Gold не может превышать максимальное количество, установленное для отдельных пакетов.