Արդշինբանկը միանում է Sevan Startup Summit 2025-ին
Այս տարի Sevan Startup Summit-ի մասնակից ՓՄՁ հաճախորդների համար մշակել ենք արտոնյալ պայմաններով փաթեթ։ Կսպասենք ձեզ հուլիսի 20-26-ին մեր տաղավարում, կծանոթացնենք մեր առաջարկներին, որոնք կօգնեն սկսել ձեր գործարար ուղին կամ զարգացնել արդեն գործող բիզնեսը:
Ֆորումի ընթացքում մեր տաղավարում կանցկացվեն քննարկումներ, սեմինարներ և խորհրդատվություն բիզնեսում կիրառելի ամենատարբեր թվային գործիքների և լուծումների մասին: Մեր մասնագետները կներկայացնեն տեխնոլոգիական նորույթներ, հարթակներ, կբացահայտեն դրանց կիրառության հնարավորությունները:
Ուժեղ գործընկեր փաթեթ
Փաթեթի սպասարկման վճարանվճար
Փաթեթի գործողության ժամկետ*1 տարի
Բանկային հաշիվների բացում և վարումանվճար (անկախ արժույթից, առանց քանակային սահմանափակման)
Mastercard Business դեբետային քարտի տրամադրում և սպասարկում (ՀՀ դրամ, ԱՄՆ դոլար, եվրո)** առավելագույնը 5 քարտ անվճար (անկախ արժույթից)
Visa Gold դեբետային քարտի տրամադրում և սպասարկում (ՀՀ դրամ , ԱՄՆ դոլար, եվրո)*** առավելագույնը 5 քարտ անվճար (անկախ արժույթից)
Փոխանցումներ ՀՀ տարածքից դուրս OUR տարբերակով****ամսական 2 փոխանցում՝ գործող սակագնից 50% զեղչով
POS, vPOS, digiPOS, ՀԴՄ/POS անկանխիկ վճարման հնարավորության ակտիվացումանվճար
POS, vPOS, digiPOS, ՀԴՄ/POS սարքի/ծառայության ամսական սպասարկման վճարանվճար
Բիզնես վարկերի վերաֆինանսավորումայլ ֆինանսական հաստատությունից տեղափոխվող վարկ(եր)ի, oվերդրաֆտ(ներ)ի գործող ինտեգրալ տոկոսադրույք -2%*****
Ինտերնետ բանկինգ ծառայության ակտիվացում և սպասարկումանվճար
* Փաթեթի ժամկետի ավարտին այն ենթակա է վերանայման: Մի փաթեթից մյուս փաթեթի անցման և փաթեթի դադարեցման պայմանները` համաձայն հաճախորդի և Բանկի միջև կնքվող դիմում-առաջարկի:
** Քարտերը տրամադրվում են կազմակերպության աշխատակիցների անուններով։
*** Քարտերը տրամադրվում են ընկերության տնօրենին և/կամ տնօրենի որոշմամբ ընկերության ղեկավար մարմնի ներկայացուցչին։ Գործող Visa Gold դեբետային քարտերի ընդհանուր քանակը չի կարող գերազանցել առանձին փաթեթների համար սահմանված առավելագույն քանակը:

Ardshinbank joins Sevan Startup Summit 2025
This year, we’ve created a package with special terms for SME clients participating in the summit. Come by our booth from July 20-26, we’ll be happy to present you our offers that can help you start your business journey or grow your existing venture.
Throughout the forum, visitors can stop by our booth, where experienced specialists will offer financial consulting tailored to the unique needs of each business. In addition, the booth will host discussions, workshops, and consultations on digital tools and solutions that can enhance business operations. Our specialists will present innovative technologies and platforms, highlighting their practical applications.
Strong Partner Package
Package service feefree
Package term*1 year
Bank account provision and servicefree (regardless of currency, without restrictions in number of accounts)
Mastercard Business debit card provision and service (AMD, USD, EUR)**maximum 5 free cards (regardless of currency)
Visa Gold debit card provision and service (AMD, USD, EUR)***maximum 5 free cards (regardless of currency)
International money transfers (option OUR)2 transfers per month with a 50% discount from the current rate
Activation of POS, vPOS, digiPOS, CCM/POS cashless payment functionfree
Monthly service fee for POS, vPOS, digiPOS, CCM/POS device/servicefree
Business loan refinancing-2% from the current integral interest rate for loans, overdrafts transferred from another financial institution****
Internet banking activation and servicefree
* The package is subject to review at the end of the package term. The terms of switching from one package to another and terminating the package are in accordance with the application-offer signed between the client and the Bank.
** Cards are issued in the names of the employees of the organization.
*** Cards are issued to the director of the company and/or, by the decision of the director, to the representative of the company's management body. The total number of active Visa Gold debit cards cannot exceed the maximum number set for individual packages.