Սեպտեմբերի 5-ից 7-ը Երևանի «Մերիդիան» էքսպո կենտրոնում հինգերորդ անգամ անցկացվեց տարածաշրջանում ամենամեծ անշարժ գույքի և շինարարության ցուցահանդեսը՝ «Տուն Էքսպո 2025»: Ցուցահանդեսին մասնակցում էր մոտ 150 ընկերություն տնտեսության տարբեր ոլորտներից՝ այդ թվում շինարարության, անշարժ գույքի, բանկային գործի, ճարտարապետության և դիզայնի, ինչպես նաև արևային էներգետիկայի ոլորտներից։
Մեր տաղավարում ցուցահանդեսի այցելուները հնարավորություն ունեցան ծանոթանալ բանկի կողմից առաջարկվող ծառայություններին և սակագներին՝ կապված հիփոթեքային վարկավորման, վերանորոգման, ինչպես նաև Հայաստանի Հանրապետությունում անշարժ գույքի ձեռքբերման նպատակային նախագծերի, մասնավորապես՝ բանկի և կառուցապատող ընկերությունների հետ համատեղ իրականացվող ծրագրերի հետ: Հարկ է նշել, որ առաջարկները հասանելի են Հայաստանի Հանրապետության ողջ տարածքում՝ ինչպես ՀՀ ռեզիդենտ, այնպես էլ ոչ ռեզիդենտ հաճախորդների համար:
«Տուն Էքսպո 2025» ցուցահանդեսին մեր մասնակցությունը, առաջին հերթին, մարդկանց հետ անմիջական շփման և նրանց կարիքները հասկանալու հնարավորություն էր: Բանկն առաջարկում է վարկավորման ծառայությունների լայն շրջանակ և շուկայում լավագույն պայմաններ, ինչպես նաև վարկ ստանալու հնարավորություն՝ առանց բանկ այցելելու: Ավելին, մեր ցուցահանդեսային տաղավարում հնարավորություն էր ստեղծված տեղում վարկավորման հայտ ներկայացնելու՝ մեր աշխատակիցների հետ՝ քննարկելով անհատական լուծումներ:
«Արդշինբանկն արդեն երկրորդ անգամ է մասնակցում «Տուն Էքսպո 2025» ցուցահանդեսին: Այս որոշումը նախևառաջ մեր հաճախորդամետ քաղաքականության արդյունքն է. լինել մեր հաճախորդին ավելի մոտ և առավելագույնս հարմարավետ դարձնել սպասարկումը: 3 օր մեր մասնագետները կլինեն այստեղ, պատրաստ խորհրդատվություն տրամադրել և հայտեր ընդունել: Ուզում եմ նաև ընդգծել, որ յուրաքանչյուր կառուցապատողի հետ համագործակցության շրջանակում մշակված են հատուկ պայմաններ, իսկ անվանական տոկոսադրույքն ամենաշահավետն է մեր շուկայում՝ 11,7%»,- ասաց Ուղիղ վաճառքների ուղղության գծով ցանցային վաճառքների պետի տեղակալ Արփինե Նահապետյանը:
Հիշեցնենք, որ Արդշինբանկը այս օրերին և մինչև դեկտեմբերի 19-ը անց է կացնում «Ինչպես դառնալ միլիոնատեր» խաղարկությունը, որի պայմաններով սթ սեպտեմբերի 1-ից դեկտեմբերի 1-ը բանկից հիփոթեքային կամ վերանորոգման պարզեցված վարկ ստացած հաճախորդները հնարավորություն կունենան շահելու 5, 3 կամ 1 միլիոն ՀՀ դրամ: Մրցանակային ֆոնդը կազմում է 35 մլն ՀՀ դրամ, որը կբաշխվի 21 հաղթողների միջև։
«Ինչպես դառնալ միլիոնատեր» խաղարկության պայմաններին ավելի մանրամասն կարող եք ծանոթանալ այստեղ, իսկ հիփոթեքային և վերանորոգման պարզեցված վարկերի ամբողջական պայմանները ներկայացված են հետևյալ հղմամբ։ Հարցերի դեպքում կարող եք նաև դիմել բանկի ցանկացած մասնաճյուղ, կամ զանգահարել +374 12 22 22 22 հեռախոսահամարով։

From September 5 to 7, the largest real estate and construction exhibition in the region, Toon Expo 2025, was held at the “Meridian” Expo Center in Yerevan for the fifth time. The exhibition featured around 150 companies from various sectors, including construction, real estate, banking, architecture, design, and solar energy.
At our booth, visitors had the opportunity to learn about the bank’s services and rates related to mortgage lending, home renovations, and targeted real estate acquisition projects in Armenia, particularly programs implemented in collaboration with construction companies. Notably, these offerings are available throughout Armenia for both resident and non-resident clients.
Our participation in Toon Expo 2025 provided a platform for direct interaction with people to better understand their needs. The bank offers a wide range of lending services with some of the best market conditions, including the ability to apply for a loan without visiting a branch. Additionally, at the exhibition booth, visitors could submit loan applications on-site, discussing personalized solutions with our representatives.
“This is Ardshinbank’s second time participating in Toon Expo 2025. This decision reflects our customer-centric policy: to be closer to our clients and make services as convenient as possible. Over these three days, our specialists are here, ready to provide consultations and accept applications. I’d also like to highlight that we have tailored conditions for each developer we collaborate with, and our nominal interest rate is the most competitive in the market at 11.7%,” said Arpine Nahapetyan, Deputy Head of Network Sales for Direct Sales.
As a reminder, Ardshinbank is currently holding the “How to Become a Millionaire” raffle, running until December 19. Clients who obtain a mortgage or simplified renovation loan from the bank between September 1 and December 1 will have a chance to win 5, 3, or 1 million AMD. The prize pool totals 35 million AMD, to be distributed among 21 winners.
For more details on the “How to Become a Millionaire” raffle, click here, and for full terms of mortgage and simplified renovation loans, visit this link. For further inquiries, you can visit any Ardshinbank branch or call +374 12 22 22 22.