Սեպտեմբերի 5-ից 7-ը Երևանի «Մերիդիան» էքսպո կենտրոնում հինգերորդ անգամ անցկացվեց տարածաշրջանում ամենամեծ անշարժ գույքի և շինարարության ցուցահանդեսը՝ «Տուն Էքսպո 2025»: Ցուցահանդեսին մասնակցում էր մոտ 150 ընկերություն տնտեսության տարբեր ոլորտներից՝ այդ թվում շինարարության, անշարժ գույքի, բանկային գործի, ճարտարապետության և դիզայնի, ինչպես նաև արևային էներգետիկայի ոլորտներից։
Մեր տաղավարում ցուցահանդեսի այցելուները հնարավորություն ունեցան ծանոթանալ բանկի կողմից առաջարկվող ծառայություններին և սակագներին՝ կապված հիփոթեքային վարկավորման, վերանորոգման, ինչպես նաև Հայաստանի Հանրապետությունում անշարժ գույքի ձեռքբերման նպատակային նախագծերի, մասնավորապես՝ բանկի և կառուցապատող ընկերությունների հետ համատեղ իրականացվող ծրագրերի հետ: Հարկ է նշել, որ առաջարկները հասանելի են Հայաստանի Հանրապետության ողջ տարածքում՝ ինչպես ՀՀ ռեզիդենտ, այնպես էլ ոչ ռեզիդենտ հաճախորդների համար:
«Տուն Էքսպո 2025» ցուցահանդեսին մեր մասնակցությունը, առաջին հերթին, մարդկանց հետ անմիջական շփման և նրանց կարիքները հասկանալու հնարավորություն էր: Բանկն առաջարկում է վարկավորման ծառայությունների լայն շրջանակ և շուկայում լավագույն պայմաններ, ինչպես նաև վարկ ստանալու հնարավորություն՝ առանց բանկ այցելելու: Ավելին, մեր ցուցահանդեսային տաղավարում հնարավորություն էր ստեղծված տեղում վարկավորման հայտ ներկայացնելու՝ մեր աշխատակիցների հետ՝ քննարկելով անհատական լուծումներ:
«Արդշինբանկն արդեն երկրորդ անգամ է մասնակցում «Տուն Էքսպո 2025» ցուցահանդեսին: Այս որոշումը նախևառաջ մեր հաճախորդամետ քաղաքականության արդյունքն է. լինել մեր հաճախորդին ավելի մոտ և առավելագույնս հարմարավետ դարձնել սպասարկումը: 3 օր մեր մասնագետները կլինեն այստեղ, պատրաստ խորհրդատվություն տրամադրել և հայտեր ընդունել: Ուզում եմ նաև ընդգծել, որ յուրաքանչյուր կառուցապատողի հետ համագործակցության շրջանակում մշակված են հատուկ պայմաններ, իսկ անվանական տոկոսադրույքն ամենաշահավետն է մեր շուկայում՝ 11,7%»,- ասաց Ուղիղ վաճառքների ուղղության գծով ցանցային վաճառքների պետի տեղակալ Արփինե Նահապետյանը:
Հիշեցնենք, որ Արդշինբանկը այս օրերին և մինչև դեկտեմբերի 19-ը անց է կացնում «Ինչպես դառնալ միլիոնատեր» խաղարկությունը, որի պայմաններով սթ սեպտեմբերի 1-ից դեկտեմբերի 1-ը բանկից հիփոթեքային կամ վերանորոգման պարզեցված վարկ ստացած հաճախորդները հնարավորություն կունենան շահելու 5, 3 կամ 1 միլիոն ՀՀ դրամ: Մրցանակային ֆոնդը կազմում է 35 մլն ՀՀ դրամ, որը կբաշխվի 21 հաղթողների միջև։
«Ինչպես դառնալ միլիոնատեր» խաղարկության պայմաններին ավելի մանրամասն կարող եք ծանոթանալ այստեղ, իսկ հիփոթեքային և վերանորոգման պարզեցված վարկերի ամբողջական պայմանները ներկայացված են հետևյալ հղմամբ։ Հարցերի դեպքում կարող եք նաև դիմել բանկի ցանկացած մասնաճյուղ, կամ զանգահարել +374 12 22 22 22 հեռախոսահամարով։

С 5 по 7 сентября в ереванском выставочном центре «Меридиан» в пятый раз прошла крупнейшая в регионе выставка недвижимости и строительства «Toon Expo 2025». В выставке приняли участие около 150 компаний из различных секторов экономики, включая строительство, недвижимость, банковское дело, архитектуру и дизайн, а также солнечную энергетику.
В нашем выставочном павильоне  посетители выставки смогли ознакомиться с услугами и тарифами банка по ипотечному кредитованию, ремонту, а также целевыми проектами по приобретению недвижимости в Республике Армения, в частности, с проектами, реализуемыми совместно банком и строительными компаниями. Следует отметить, что предложения действуют на всей территории Республики Армения как для резидентов, так и для нерезидентов Республики Армения.
Наше участие в «Toon Expo 2025» стало, прежде всего, возможностью прямого общения с людьми и понимания их потребностей. Банк предложил широкий спектр кредитных услуг и лучшие условия на рынке, а также возможность получить кредит без посещения банка. Более того, в нашем  выставочном павильоне можно было подать заявку на кредит прямо на месте, обсудив индивидуальные решения с сотрудниками банка.
«Ардшинбанк участвует в выставке «Toon Expo 2025» уже во второй раз. Это решение, прежде всего, обусловлено нашей клиентоориентированной политикой: быть ближе к клиентам и сделать обслуживание максимально удобным. Наши специалисты находились здесь в течение 3 дней, консультировали и принимали заявки. Также хочу подчеркнуть, что в рамках сотрудничества с каждым застройщиком банком разработаны специальные условия, номинальная процентная ставка по которым является самой выгодной на рынке и составляет 11,7%», — отметила Арпине Наапетян, заместитель руководителя отдела Сетевых продаж по направлению прямых продаж.
Напомним, что в настоящее время Ардшинбанк проводит лотерею «Как стать миллионером», которая продлится до 19 декабря. По ее условиям, клиенты, оформившие в банке ипотечный кредит или упрощенный кредит на ремонт с 1 сентября по 1 декабря этого года, получат возможность выиграть 5, 3 или 1 миллион драмов. Призовой фонд составляет 35 миллионов драмов, которые будут распределены между 21 победителем.
Подробнее с условиями лотереи «Как стать миллионером» можно ознакомиться здесь, а с полными условиями ипотечных кредитов и упрощенных кредитов на ремонт можно ознакомиться по ссылке. В случае возникновения вопросов вы также можете обратиться в любой филиал банка или позвонить по телефону +374 12 22 22 22.