Կրկին մեկնարկում է արդեն ավանդական դարձած ակնթարթային խաղարկությունը ոսկու գրավով վարկառուների համար։ Նոյեմբերի 3-ից մինչև դեկտեմբերի 15-ն ընկած ժամանակահատվածում, այն հաճախորդները, ովքեր կդիմեն և կստանան ոսկու գրավով վարկ Արդշինբանկից, հնարավորություն կունենան մասնակցելու խաղարկությանը և շահելու շուրջ 3000 նվերներից մեկը:
Խաղարկությանը կարող են մասնակցել բոլոր այն հաճախորդները, ովքեր նշված ժամանակահատվածում ոսկյա իրերի գրավով վարկի հաստատում կստանան։ Վարկի հաստատումից անմիջապես հետո կարող եք ընտրել սպրինտ-կտրոններից որևէ մեկը և շահող կտրոնի դեպքում տեղում ստանալ ձեր նվերը։ Արդշինբանկում ոսկյա իրերի գրավադրմամբ վարկերը տրամադրվում են ՀՀ դրամով և ԱՄՆ դոլարով:
Ոսկյա իրերի գրավով վարկի ակցիային մասնակցում են Բանկի բոլոր մասնաճյուղերը, բացառությամբ հետևյալ մասնաճյուղերի․ Գլխամասային գրասենյակ, «Պարոնյան», «Գյուլբենկյան», «Հանրապետության հրապարակ», «Գարեգին Նժդեհ», «Տերյան», «Դալմա», «Զվարթնոց», «Չարենց», «Կասկադ», «Բյուզանդ», «Նալբանդյան» և «Վարդանանց»։
Խաղարկությանը չեն կարող մասնակցել Բանկի աշխատակիցները, ինչպես նաև այն հաճախորդները, ովքեր ակցիայի ընթացքում վերաձևակերպել են իրենց վարկերը։ Յուրաքանչյուր հաճախորդ կարող է մասնակցել խաղարկությանը նշված ժամանակահատվածում միայն մեկ անգամ։
Նշենք, որ Արդշինբանկում ոսկու գրավով վարկերը տրամադրվում են սպառողական և գյուղատնտեսական նպատակներով, տարեկան անվանական տոկոսադրույքն է՝ սկսած 3.5%-ից, իսկ տարեկան փաստացի տոկոսադրույքը՝ սկսած 17.16%-ից, իսկ վարկ/գրավ հարաբերակցությունը՝ 100-600%։ Վարկերը տրամադրվում են 90 օրից մինչև 60 ամիս ժամկետով։

We are once again hosting our traditional instant raffle for borrowers who pledge gold as collateral. From November 3 to December 15, customers applying for and receiving a loan with gold collateral will have the chance to participate in the raffle and win one of around 3,000 exciting prizes.
Any customer who takes out a loan with gold collateral during this period can enter the raffle. As soon as your loan is approved, you can draw one of the sprint coupons, and in case of winning, immediately receive your gift. Loans with gold collateral are available in both AMD and USD.
This promotion is available at all Ardshinbank branches, except for the following: Head Office, Paronyan, Gyulbenkyan, Republic Square, Garegin Nzhdeh, Teryan, Dalma, Zvartnots, Charents, Cascade, Byuzand, Nalbandyan, and Vardanants.
Please note that bank employees and customers who have restructured their loans during the campaign are not eligible to participate in the draw. Each customer may enter the raffle only once during the promotion period.
Ardshinbank offers loans with gold collateral for both consumer and agricultural purposes. The nominal annual interest rate starts at 3.5%, with the annual percentage rate starting at 17.16%. The loan-to-collateral ratio ranges from 100% to 600%, and loans are available for periods of 90 days to 60 months.