Կրկին մեկնարկում է արդեն ավանդական դարձած ակնթարթային խաղարկությունը ոսկու գրավով վարկառուների համար։ Նոյեմբերի 3-ից մինչև դեկտեմբերի 15-ն ընկած ժամանակահատվածում, այն հաճախորդները, ովքեր կդիմեն և կստանան ոսկու գրավով վարկ Արդշինբանկից, հնարավորություն կունենան մասնակցելու խաղարկությանը և շահելու շուրջ 3000 նվերներից մեկը:
Խաղարկությանը կարող են մասնակցել բոլոր այն հաճախորդները, ովքեր նշված ժամանակահատվածում ոսկյա իրերի գրավով վարկի հաստատում կստանան։ Վարկի հաստատումից անմիջապես հետո կարող եք ընտրել սպրինտ-կտրոններից որևէ մեկը և շահող կտրոնի դեպքում տեղում ստանալ ձեր նվերը։ Արդշինբանկում ոսկյա իրերի գրավադրմամբ վարկերը տրամադրվում են ՀՀ դրամով և ԱՄՆ դոլարով:
Ոսկյա իրերի գրավով վարկի ակցիային մասնակցում են Բանկի բոլոր մասնաճյուղերը, բացառությամբ հետևյալ մասնաճյուղերի․ Գլխամասային գրասենյակ, «Պարոնյան», «Գյուլբենկյան», «Հանրապետության հրապարակ», «Գարեգին Նժդեհ», «Տերյան», «Դալմա», «Զվարթնոց», «Չարենց», «Կասկադ», «Բյուզանդ», «Նալբանդյան» և «Վարդանանց»։
Խաղարկությանը չեն կարող մասնակցել Բանկի աշխատակիցները, ինչպես նաև այն հաճախորդները, ովքեր ակցիայի ընթացքում վերաձևակերպել են իրենց վարկերը։ Յուրաքանչյուր հաճախորդ կարող է մասնակցել խաղարկությանը նշված ժամանակահատվածում միայն մեկ անգամ։
Նշենք, որ Արդշինբանկում ոսկու գրավով վարկերը տրամադրվում են սպառողական և գյուղատնտեսական նպատակներով, տարեկան անվանական տոկոսադրույքն է՝ սկսած 3.5%-ից, իսկ տարեկան փաստացի տոկոսադրույքը՝ սկսած 17.16%-ից, իսկ վարկ/գրավ հարաբերակցությունը՝ 100-600%։ Վարկերը տրամադրվում են 90 օրից մինչև 60 ամիս ժամկետով։

Мы традиционно проводим мгновенный розыгрыш призов среди заёмщиков под залог золотых изделий.
С 3 ноября по 15 декабря клиенты, подавшие заявку и получившие в нашем банке кредит под залог золотых изделий, смогут принять участие в лотерее и выиграть 3000 подарков.
В розыгрыше могут принять участие все клиенты, которые в указанный период оформили кредит под залог золота. Сразу после одобрения кредита вы сможете выбрать любой из купонов спринта и, в случае выигрыша, получить свой подарок прямо на месте. Кредиты под залог золотых изделий в нашем банке предоставляются в драмах РА и долларах США. В акции по выдаче кредитов под залог золота участвуют все филиалы банка, за исключением следующих: Головной офис, филиалы «Паронян», «Гюльбенкян», «Площадь Республики», «Гарегин Нжде», «Терян», «Далма», «Звартноц», «Чаренц», «Каскад», «Бюзанд», «Налбандян» и «Вардананц».
В лотерее не могут участвовать сотрудники банка, а также клиенты, которые в период акции реструктурировали свои кредиты. Каждый клиент в указанный период может участвовать в лотерее только один раз.
Отметим, что в нашем банке кредиты под залог золота предоставляются на потребительские и сельскохозяйственные цели. Номинальная процентная ставка начинается от 3,5% годовых, а эффективная – от 17,16%, соотношение кредит/залог составляет 100–600%. Кредиты предоставляются на срок от 90 дней до 60 месяцев.