Դեկտեմբերի 17-ին Արդշինբանկում ամփոփեցինք «Ինչպես դառնալ միլիոնատեր» խաղարկությունը։ Բանկի Youtube-յան պաշտոնական ալիքում անցկացվեց 21 հաղթողների օնլայն խաղարկություն։ Պատահականության սկզբունքով ընտրված 21 հաջողակները շահեցին 15 հատ 1 միլիոն ՀՀ դրամ, 5 հատ 3 միլիոն ՀՀ դրամ, և 1 հատ 5 միլիոն ՀՀ դրամ:
Անդրադառնալով խաղարկության նախապատմությանը, նշենք, որ հաղթողներն ընտրվել են 2025 թվականի սեպտեմբերի 1-ից դեկտեմբերի 1-ն Արդշինբանկից հիփոթեքային վարկ (կառուցում, ձեռքբերում՝ 1-նային և 2-րդային շուկա) կամ վերանորոգման վարկ ստացած բոլոր հաճախորդների շրջանակում: Խաղարկության մասնակցության մանրամասները ներկայացված են հետևյալ հղմամբ։
Այսպիսով, հրապարակում ենք «Ինչպես դառնալ միլիոնատեր» խաղարկության հաղթողների ցանկը և ևս մեկ անգամ շնորհավորում ենք նրանց բոլորին:
1 միլիոն ՀՀ դրամ.
·         Մաթևոսյան Սարգիս, +374********012
·         Աբրահամյան Սերգեյ, +374********260
·         Արամյան Արևիկ, +374********789
·         Ալոյան Նարեկ, +374********256
·         Զաքարյան Ալբերտ, +374********011
·         Գասպարյան Արմինե, +374********429
·         Աստծատուրյան Սլավիկ, +374********253
·         Վանեսյան Հովհաննես, +374********669
·         Անդրանիկյան Սամսոն, +374********739
·         Աղաջանյան Բագրատ, +374********000
·         Արսենյան Վահան, +374********055
·         Պալայան Կարեն, +374********308
·         Միքայելյան Տիգրան, +374********777
·         Հովհաննիսյան Արման, +374********680
·         Հովհաննիսյան Սամվել, +374********480
3 միլիոն ՀՀ դրամ.
·         Մարտիրոսյան Կարեն, +374********845
·         Մանանդյան Արսեն, +374********085
·         Ասլանյան Լիլիթ, +374********757
·         Խաչատրյան Անահիտ, +374********830
·         Հակոբյան Նելսոն, +374********221
5 միլիոն ՀՀ դրամ.
·         Սարգսյան Վահե, +374********733
Նշենք նաև, որ Արդշինբանկը ներկայումս երկարաձգել է հիփոթեքային վարկավորման մեկ այլ հատուկ առաջարկի՝ 3% cashback-ով հիփոթեքի վերաֆինանսավորման արշավի ժամկետը մինչև 2026թ.-ի հունվարի 9-ը, որի շրջանակում բոլոր այն հաճախորդները, ովքեր կտեղափոխեն իրենց հիփոթեքային վարկերն Արդշինբանկ, ոչ միայն կօգտվեն 3% cashback-ից, այլև՝ մինչև 3% իջեցված տոկոսադրույքից: Բանկի հիփոոթեքային վարկավորման բոլոր ծառայություններին կարող եք ծանոթանալ այստեղ:
Արդշինբանկը Հայաստանի առաջատար բանկն է։ Այն մատուցում է բազմաբնույթ ունիվերսալ բանկային ծառայություններ՝ տրամադրելով լուծումներ մանրածախ, կորպորատիվ, ներդրումային, ինչպես նաև փրայվիթ բանկինգի ու ակտիվների կառավարման ոլորտներում։ Արդշինբանկը Հայաստանի միակ ընկերությունն է, որն ունի աշխարհի երեք առաջատար՝ Standard & Poor's (BB- (Stable)), Moody’s (Ba3 (Stable)) և Fitch (BB- (Stable)) վարկանիշային ընկերությունների կողմից շնորհված վարկանիշեր: Բանկն ունի Հայաստանի Հանրապետության վարկանիշային մակարդակին հավասար վարկանիշ, ինչը մասնավոր կազմակերպության վարկանիշի գնահատման հնարավոր լավագույն ցուցանիշն է:

17 декабря в Ардшинбанке мы подвели итоги призового розыгрыша «Как стать миллионером». На официальном YouTube-канале банка была проведёна онлайн-лотерея, по результатам которой случайным образом был выбран 21 победитель. Всего было выиграно 15 призов по 1 миллиону драмов, 5 призов по 3 миллиона драмов и 1 приз в размере 5 миллионов драмов РА.
Напомним, что победители выбирались из числа всех клиентов, которые в период с 1 сентября по 1 декабря 2025 года получили в Ардшинбанке ипотечный кредит на строительство или приобретение недвижимости на первичном и вторичном рынках, а также на ремонт. Подробные условия участия в розыгрыше представлены по следующей ссылке.
По результатам лотереи «Как стать миллионером» публикуем список победителей  и ещё раз поздравляем с победой!
1 миллион драмов РА
·         Матевосян Саргис, +374********012
·         Абраамян Сергей, +374********260
·         Арамян Аревик, +374********789
·         Алоян Нарек, +374********256
·         Закарян Альберт, +374********011
·         Гаспарян Армине, +374********429
·         Аствацатурян Славик, +374********253
·         Ванесян Ованнес, +374********669
·         Андраникян Самсон, +374********739
·         Агаджанян Баграт, +374********000
·         Арсенян Ваган, +374********055
·         Палаян Карен, +374********308
·         Микаелян Тигран, +374********777
·         Оганнисян Арман, +374********680
·         Оганнисян Самвел, +374********480
3 миллиона драмов РА
·         Мартиросян Карен, +374********845
·         Манандян Арсен, +374********085
·         Асланян Лилит, +374********757
·         Хачатрян Анаит, +374********830
·         Акопян Нельсон, +374********221
5 миллионов драмов РА
·         Саргсян Вааг, +374********733
Следует отметить, что Банк продлил срок действия до 9 января 2026 года еще одного специального предложения по ипотечному кредитованию — кампании по рефинансированию ипотеки с 3%-м кэшбэком. В рамках этой кампании все клиенты, которые переведут свои ипотечные кредиты в Ардшинбанк, получат не только кэшбэк 3%, но и сниженную на 3% процентную ставку (но не меньше, чем ставка, действующая в банке). Подробнее обо всех услугах банка по ипотечному кредитованию можно узнать здесь.
Ардшинбанк — ведущий банк Армении. Предоставляет широкий спектр универсальных банковских услуг, предлагая решения в сферах розничного, корпоративного и инвестиционного банкинга, а также private banking и управления активами. Ардшинбанк является единственной компанией в Армении, имеющей рейтинги сразу  трёх ведущих мировых рейтинговых агентств: Standard & Poors (BB- (Stable)), Moodys (Ba3 (Stable)) и Fitch (BB- (Stable)). Рейтинг банка соответствует суверенному рейтингу Республики Армения, что является наивысшим возможным показателем для частной компании.