Արդշինբանկը ուրախ է տեղեկացնել դրամական փոխանցումներից օգտվող հաճախորդների համար սկսված ակցիայի մասին: Այս անգամ ևս 3 ամիս շարունակ` սեպտեմբերի 24-ից մինչև դեկտեմբերի 30-ը ներառյալ, Արդշինբանկում սպասարկվող Avers, IntelExpress, Sigue, MoneyGram, Anelik, UniStream, Ria, ConversTrasnsfer և Бэст համակարգերից ցանկացածի միջոցով փոխանցում ուղարկող կամ ստացող յուրաքանչյուր 300-րդ հաճախորդ կստանա 10,000 (տաս հազար) ՀՀ դրամ:
Քանի որ Բանկում օրական սպասարկվում են 1,000-ից ավել դրամական փոխանցում իրականացնող հաճախորդներ, մեկնարկող ակցիայի շրջանակներում կլինեն նշված գումարը ստացող հաճախորդներ յուրաքանչյուր օր:
Արդշինբանկը ավանդաբար զբաղեցնում է առաջատար դիրքեր դրամական փոխանցումների սպասարկման ոլորտում, ապահովելով սպասարկումը ՀՀ ամբողջ տարածքում, այդ թվում առաջարկում է 24/7 ծառայություն “Զվարթնոց“ օդանավակայի տարածքում գործող մասնաճյուղում:

Ардшинбанк рад сообщить о старте акции для клиентов, пользующихся системами денежных переводов. В этот раз, на протяжении 3-х месяцев, с 24-го сентября по 30-ое декабря, каждый 300-ый клиент, отправляющий или получающий денежные переводы посредством любой из систем Avers, IntelExpress, Sigue, MoneyGram, Anelik, UniStream, Ria, ConversTrasnsfer и Бэст, получит 10,000 (десять тысяч) драм РА.
Поскольку Банк ежедневно обслуживает более 1,000 клиентов, осуществляющих денежные переводы, в рамках предполагаемой акции, каждый день будут клиенты, получившие указанную сумму.
Ардшинбанк традиционно занимает лидирующие позиции в сфере обслуживания денежных переводов для населения по всей территории Армении, в том числе обеспечивая услугу в режиме 24/7 в филиале находящийся на территории аэропорта “Звартноц”.