Արդշինբանկը հայտարարում է հիփոթեքային վարկերի տրամադրման նոր պայմանների մասին, համաձայն որի նվազեցվել է անշարժ գույքի ձեռքբերման վարկերի տոկոսադրույքների շեմը՝ դառնալով 9.5%: Բարելավվել են նաև վարկի տրամադրման պայմանները, որոնց համաձայն այժմ հնարավոր է ստանալ հիփոթեքային վարկ սկսած ընդամենը 5% կանխավճարով:
«Այսօր շատերի երազանքն է ունենալ սեփական բնակարան կամ առանձնատուն, սակայն բավարար ֆինանսներ չունենալու պատճառով ոչ բոլորի նպատակներն են իրականանում: Հավատարիմ մնալով որդեգրած քաղաքականությանը, Արդշինբանկը շարունակում է բարելավել վարկերի տրամադրման պայմանները՝ ստեղծելով հնարավորություններ բոլորի համար: Մենք հնարավորություն ենք ընձեռում մեր հաճախորդներին բազմաբնակարան բնակելի շենքում անմիջապես կառուցապատողից բնակարան ձեռքբերելու դեպքում ստանալ վարկ մինչև 35 տարի ժամկետով և առավել ցածր տոկոսադրույքներով: Ավելին, վարկի մեծ գումարի դեպքում վարկառուի եկամտի հաշվարկում ներառվում է նաև վարկառուին վերադարձվող եկամտային հարկի գումարը», - նշեց Ռազմավարական զարգացման տնօրեն Արմեն Գասպարյանը:
Հիփոթեքային վարկերի մասին առավել մանրամասն տեղեկատվություն կարող եք ստանալ այցելելով https://goo.gl/LPJfdm, զանգահարելով (012) 22 22 22 հեռախոսահամարին կամ օգտվելով կայքի «Հետզանգի պատվեր» ծառայությունից:

Ардшинбанк улучшил условия выдачи ипотечных кредитов. Согласно новым условиям, предоплата за ипотеку теперь составляет от 5%, а годовая ставка кредита начинается от 9,5%.
«Сегодня за неимением достаточных средств не каждый может осуществить мечту иметь квартиру или дом. Оставаясь верными своей политике, Ардшинбанк продолжает улучшать условия предоставления кредитов, давая каждому шанс на осуществление своей мечты. Ипотечные кредиты от Ардшинбанка дают возможность получить кредит на приобретение от застройщика квартир в многоквартирных домах на срок до 35 лет и по более низкой процентной ставке. Более того, при большой сумме кредита при расчете доходов заемщика также учитывается сумма возврата подоходного налога в размере суммы выплаченных процентов»,- отметил директор по стратегическому развитию Ардшинбанка Армен Гаспарян.
Более подробную информацию об услугах и условиях обслуживания можно получить, перейдя по этой ссылке https://goo.gl/Gn7U15, позвонив в работающий круглосуточно комуникационный центр банка (012)222222 или воспользовавшись воспользовавшись сервисом “Обратного звонка”.