Արդշինբանկը բարելավել է աշխատավարձային նախագծի շրջանակում նվազող սահմանաչափով վարկային գծերի պայմանները: Համաձայն բարելավված պայմանների այժմ հնարավոր է ստանալ վարկային գիծ մինչև աշխատավարձի 14-ապատիկը: Ավելացվել է նաև վարկային գծի տրամադրման ժամկետը, ըստ որի այն հնարավոր է մարել մինչև 70 ամիս ժամկետում:
«Դասվելով երկրի խոշոր և առաջատար բանկերի շարքը՝  Արդշինբանկը պարբերաբար ընդլայնում և բարելավում է իր կողմից առաջարկվող ծառայությունների պայմանները՝ փորձելով արդարացնել յուրաքանչյուր հաճախորդի ակնկալիքները: Այս վարկային գիծը հնարավորություն է տալիս ստանալ ամսական աշխատավարձի մինչև 14-ապատիկ չափով և մինչև 70 ամիս առավելագույն մարման ժամկետով գումար: Արդշինբանկի այս աշխատավարձային վարկային գիծը հնարավորություն է ընձեռում ստանալ տարեկան 0% անվանական տոկոսադրույքով վարկային սահմանաչափ»,- նշեց Արդշինբանկի Ռազմավարական զարգացման տնօրեն Արմեն Գասպարյանը:
Հավելենք, որ աշխատավարձային նախագծի մասնակիցները, ոչ միայն հնարավորություն  ունեն օգտվել վարկային գծերից, այլ նաև ստանալ ավանդի արտոնյալ պայմաններ, անվճար ապահովագրություն դժբախտ պատահարներից և զեղչեր տարբեր ծառայություններից, ինչպես նաև կարող են տեղափոխել այլ բանկում սպասարկվող վարկերը և վարկային գծերը:

Ardshinbank announces better terms on credit lines with reduced limits within salary projects. According to the new conditions, it is now possible to get a credit line up to 14 times the salary. The term of credit line has also been extended, according to which it can be repaid up to 70 months.
"Being one of the largest and leading banks in the country, Ardshinbank periodically expands and improves its services trying to justify the expectations of each customer. This credit line allows the customer to receive the amount up to 14 times the monthly salary and with up to 70 months maximum repayment term. Moreover, the annual nominal interest rate for this line of credit is 0%," said Armen Gasparyan, Strategic Development Director at Ardshinbank.
What’s more, participants of salary projects at Ardshinbank enjoy the privileges of transferring a loan from other banks, preferential terms of deposits, free insurance against accidents, as well as discounts on various services.