Արդշինբանկը բարելավել է աշխատավարձային նախագծի շրջանակում նվազող սահմանաչափով վարկային գծերի պայմանները: Համաձայն բարելավված պայմանների այժմ հնարավոր է ստանալ վարկային գիծ մինչև աշխատավարձի 14-ապատիկը: Ավելացվել է նաև վարկային գծի տրամադրման ժամկետը, ըստ որի այն հնարավոր է մարել մինչև 70 ամիս ժամկետում:
«Դասվելով երկրի խոշոր և առաջատար բանկերի շարքը՝  Արդշինբանկը պարբերաբար ընդլայնում և բարելավում է իր կողմից առաջարկվող ծառայությունների պայմանները՝ փորձելով արդարացնել յուրաքանչյուր հաճախորդի ակնկալիքները: Այս վարկային գիծը հնարավորություն է տալիս ստանալ ամսական աշխատավարձի մինչև 14-ապատիկ չափով և մինչև 70 ամիս առավելագույն մարման ժամկետով գումար: Արդշինբանկի այս աշխատավարձային վարկային գիծը հնարավորություն է ընձեռում ստանալ տարեկան 0% անվանական տոկոսադրույքով վարկային սահմանաչափ»,- նշեց Արդշինբանկի Ռազմավարական զարգացման տնօրեն Արմեն Գասպարյանը:
Հավելենք, որ աշխատավարձային նախագծի մասնակիցները, ոչ միայն հնարավորություն  ունեն օգտվել վարկային գծերից, այլ նաև ստանալ ավանդի արտոնյալ պայմաններ, անվճար ապահովագրություն դժբախտ պատահարներից և զեղչեր տարբեր ծառայություններից, ինչպես նաև կարող են տեղափոխել այլ բանկում սպասարկվող վարկերը և վարկային գծերը:

Ардшинбанк улучшил условия овердрафта по зарплатным картам. Теперь можно получить кредитную линию в 14- кратном размере от зарплаты, со сроком погашения ссуды до 70 месяцев, по нулевой номинальной годовой процентной ставке.
"Являясь одним из лидирующих банков Армении, Ардшинбанк регулярно расширяет спектр услуг и улучшает условия их предоставления, пытаясь соответствовать ожиданиям клиентов. Указанное изменение условий по зарплатным овердрафтам – очередное доказательство реализации этой стратегии. Хочу напомнить, что участники зарплатного проекта имеют возможность не только воспользоваться кредитной линией, но и на льготных условиях открыть в банке депозитный счет, бесплатно застраховаться от несчастных случаев, воспользоваться скидками по другим услугам, а также перевести в Ардшинбанк обслуживаемые в другом банке ссуды и кредитные линии", - заявил Директор по стратегическому развитию Ардшинбанка Армен Гаспарян.