Արդշինբանկը և Ria Money Transfers դրամական փոխանցումների համակարգը մինչև 2021թ.-ի փետրվարի 28-ը գործարկում են նոր համատեղ ակցիա, որի շրջանակներում Ria Money Transfers դրամական փոխանցումների համակարգով Հայաստանից դեպի Ուկրաինա, Վրաստան և Մոլդովա ուղարկվող փոխանցումները կիրականացվեն 0,8% միջնորդավճարով, նախկին 1-1,6% -ի փոխարեն, իսկ գումարները կվճարվեն ԱՄՆ դոլար և Եվրո արժույթներով:
Փոխանցումները հնարավոր է իրականացնել Արդշինբանկի ցանկացած մասնաճյուղում: Փոխանցման միջնորդավճարը գանձվում է միայն ուղարկողից: Փոխանցումը հասանելի է դառնում ստացողին ուղարկելուց րոպեներ անց:
Արդշինբանկն ունի ամենալայն մասնաճյուղային ցանցերից մեկը Հայաստանում` 60 մասնաճյուղ: Բանկի գործընկերներն են աշխարհի դրամական փոխանցումների ամենամեծ համակարգերը: 2020 թվականին Արդշինբանկը ճանաչվել է Հայաստանի լավագույն բանկը՝ ըստ Global Finance և Euromoney ամսագրերի: Global Finance-ը 2020 թվականին Արդշինբանկը ճանաչեց որպես ամենահուսալի բանկը Հայաստանում, իսկ Financial Times-ի The Banker ամսագիրը Արդշինբանկի եվրապարտատոմսերի թողարկումը ճանաչեց որպես 2020 թվականի «Տարվա գործարք» Եվրոպայում:

Ардшинбанк совместно с международной платежной системой RIA запускают акцию, которая продлится до 28 февраля 2021 года. В рамках акции денежные переводы из Армении в Украину, Грузию и Молдову можно будет осуществить с комиссией 0,8% вместо прежних 1-1,6%. Валюта переводов – доллары США и Евро.
Перевод можно осуществить в любом из филиалов Ардшинбанка. Комиссия за перевод взимается с отправителя. Перевод доступен к выплате уже через несколько минут после отправки получателю.
Ардшинбанк обладает одной из самых широких филиальных сетей по Армении – 60 филиалов. Партнерами банка являются крупнейшие мировые системы денежных переводов. В 2020 году Ардшинбанк признан Лучшим банком Армении по версии журналов Global Finance и «Euromoney». Global Financeн признал Ардшинбанк и самым надежным банком Армении 2020 года, а журнал The Banker издательства Financial Times признал выпуск еврооблигаций Ардшинбанка “Сделкой года 2020” в Европе.