Արդշինբանկը և Ria Money Transfers դրամական փոխանցումների համակարգը մինչև 2021թ.-ի փետրվարի 28-ը գործարկում են նոր համատեղ ակցիա, որի շրջանակներում Ria Money Transfers դրամական փոխանցումների համակարգով Հայաստանից դեպի Ուկրաինա, Վրաստան և Մոլդովա ուղարկվող փոխանցումները կիրականացվեն 0,8% միջնորդավճարով, նախկին 1-1,6% -ի փոխարեն, իսկ գումարները կվճարվեն ԱՄՆ դոլար և Եվրո արժույթներով:
Փոխանցումները հնարավոր է իրականացնել Արդշինբանկի ցանկացած մասնաճյուղում: Փոխանցման միջնորդավճարը գանձվում է միայն ուղարկողից: Փոխանցումը հասանելի է դառնում ստացողին ուղարկելուց րոպեներ անց:
Արդշինբանկն ունի ամենալայն մասնաճյուղային ցանցերից մեկը Հայաստանում` 60 մասնաճյուղ: Բանկի գործընկերներն են աշխարհի դրամական փոխանցումների ամենամեծ համակարգերը: 2020 թվականին Արդշինբանկը ճանաչվել է Հայաստանի լավագույն բանկը՝ ըստ Global Finance և Euromoney ամսագրերի: Global Finance-ը 2020 թվականին Արդշինբանկը ճանաչեց որպես ամենահուսալի բանկը Հայաստանում, իսկ Financial Times-ի The Banker ամսագիրը Արդշինբանկի եվրապարտատոմսերի թողարկումը ճանաչեց որպես 2020 թվականի «Տարվա գործարք» Եվրոպայում:

Ardshinbank and the international payment system “RIA” are launching a campaign that will last until February 28, 2021. As a part of the campaign, money transfers from Armenia to Ukraine, Georgia and Moldova will be conducted with a Commission of 0.8% instead of the previous one which was 1-1.6%. The transfer currencies will be the US dollar and Euro.
It will be possible to make transfers in any branch of Ardshinbank. The sender will be charged with the transfer fee. The transfer will be settled within a few minutes after it is sent to the recipient.
Ardshinbank has one of the widest branch networks in Armenia – 60 branches. The Bank's partners are the world's largest money transfer systems. In 2020, Ardshinbank was recognized as the Best Bank in Armenia by the magazines “Global Finance” and “Euromoney.” “Global Finance” recognized Ardshinbank as the Safest Bank in Armenia in 2020, and the “Banker” magazine of the Financial Times recognized the issue of Ardshinbank Eurobonds As the "Deal of the Year 2020" in Europe.