Արդշինբանկը «Global Finance» միջազգային հեղինակավոր ամսագրի կողմից ճանաչվել է Հայաստանի 2018 թվականի Տարվա լավագույն բանկ: Մրցանակը Բանկին շնորհվել է` հաշվի առնելով Բանկի գործունեության գնահատման այնպիսի կարևոր չափանիշներ, ինչպիսիք են ակտիվների աճը, շահութաբերության մակարդակը, նոր բիզնես ուղղությունների զարգացումը և նորարական բանկային ծառայությունների մատուցումը:
«Այս մրցանակը վկայում է Արդշինբանկի` հայաստանյան բանկային համակարգում առաջատար դիրքերի և կայուն զարգացման մասին: Այն ևս մեկ խթան է մեր կողմից հաճախորդների սպասումները մշտապես գերազանցելու համար»,- նշեց Արդշինբանկի Վարչության նախագահ Մհեր Գրիգորյանը:
Հիշեցնենք, որ 2017 թվականին Արդշինբանկը «Global Finance» ամսագրի կողմից ճանաչվել է  Հայաստանի Տարվա ամենահուսալի բանկ:

Международное авторитетное издание - журнал «Global Finance» признал ЗАО «Ардшинбанк» лучшим банком Армении 2018 года. При оценке Банка учитывался ряд важных показателей, в частности, динамика роста активов, уровень доходности, развитие новых направлений бизнеса и предоставление инновационных продуктов.
«Это признание свидетельствует о ведущих позициях Ардшинбанка на банковском рынке Армении и стабильном развитии банка, что служит для нас дополнительным стимулом для постоянного опережения ожиданий клиентов»,- прокомментировал событие Председатель Правления Ардшинбанка Мгер Григорян.
В 2017 году, международный журнал “Global Finance” признал Ардшинбанк Самым Надежным Банком Армении.