Արդշինբանկը, կարևորելով իր հաճախորդների և առանձին վերցրած շրջանների բնակչության սպասարկման հարմարավետությունն ու բանկային ծառայությունների նկատմամբ առկա պահանջարկը, ս.թ. հունիսի 29-ին Երևան քաղաքի «Երազ» թաղամասի Ադոնցի 6, շենք 334 հասցեում բացեց նոր մասնաճյուղ:
Շարունակելով մասնաճյուղային ցանցի զարգացման ու կատարելագործման, սպասարկման առավել հարմարավետ պայմաններ ապահովելու միջոցառումների ծրագիրը, Արդշինբանկը մասնաճյուղը համալրել է տեխնիկական ժամանակակից միջոցներով, որոնք ապահովում են առաջարկվող բոլոր ծառայությունների լիարժեք սպասարկում, այդ թվում՝
«Երազ» մասնաճյուղը բաց է երկուշաբթիից ուրբաթ` 09:15-16:45, իսկ տարածքում գործող ինքնասպասարկման գոտին, որտեղ հաճախորդները կարող են ինքնուրույն իրականացնել բանկային գործարքներ, բաց է ամեն օր 24 ժամ:
Արդշինբանկի մասնաճյուղային ցանցը խոշորագույններից է ՀՀ բանկային համակարգում. այսօր բանկն ունի 63 գործող մասնաճյուղ Երևանում և ՀՀ մարզերում :
Արդշինբանկը ևս մեկ անգամ հորդորում է իր հաճախորդներին՝ օգտվել Բանկի հեռահար սպասարկման ծառայություններից, իսկ ծայրահեղ անհրաժեշտության դեպքում մասնաճյուղեր այցելել՝ պարտադիր կրելով դիմակ և մասնաճյուղերի մուտքերի մոտ առաջացած հերթերում խստիվ պահպանել նվազագույնը 1,5 մետր սոցիալական հեռավորություն:

Проявляя заботу о клиентах и учитывая потребность населения в банковских услугах в отдельно взятых районах, 29 июня Ардшинбанк открыл новый филиал в районе Ераз города Еревана. Филиал действует по адресу улица Адонца 6, корпус 334.
Продолжая программу мероприятий по развитию и совершенствованию филиальной сети, обеспечивая более комфортные условия обслуживания, Ардшинбанк пополнил филиал современными техническими средствами, которые обеспечивают полное обслуживание всех предлагаемых услуг, в том числе:
Филиал «Ераз» открыт с понедельника по пятницу с 09:15 до 16:45, а зона самообслуживания, где клиенты могут самостоятельно совершать банковские операции, открыта 24 часа в сутки.
Филиальная сеть Ардшинбанка является одной из крупнейших в банковской системе Армении. На сегодняшний день банк имеет 63 действующих филиала в Ереване и регионах Армении.
Ардшинбанк еще раз призывает своих клиентов пользоваться дистанционным обслуживанием Банка, а в случае крайней необходимости посещать филиалы, носить маски и строго соблюдать социальнуб дистанцию не менее 1,5 метра в очередях на входах в филиалы.