Արդշինբանկը նվազեցրել է անշարժ գույքի գրավով վարկերի տոկոսադրույքները և բարելավել վարկավորման պայմանները: Սպառողական վարկերի տարեկան տոկոսադրույքը ՀՀ դրամով վարկերի կամար սկսվում է 14,95%-ից, Էքսպրես վերանորոգման ԱՄՆ դոլարով վարկինը` 11,95%-ից, իսկ եվրոյով վարկինը` 7.95%-ից: Բանկը տրամադրում է նաև անշարժ գույքի գրավով ապահովված ձեռնարկատիրական և գյուղատնտեսական վարկեր իրավաբանական անձանց և ԱՁ-ներին` ՀՀ դրամով վարկերի դեպքում սկսած տարեկան 15,95%-ից, ԱՄՆ դոլարով վարկի դեպքում 11,95%-ից և եվրոյով վարկի դեպքում` 8,5%-ից:
«Մենք աշխատում ենք անել հնարավոր ամեն ինչ, որպեսզի վարկավորման պայմանները լինեն գրավիչ և հասանելի մեր բոլոր հաճախորդների համար: Զգալի չափով նվազեցվել են անշարժ գույքի գրավով վարկերի տարեկան տոկոսադրույքները: Ավելին, պարտաճանաչ հաճախորդներին հնարավորություն է ընձեռվել փոփոխել վարկավորման պայմանները, մասնավորապես,  մեծացնել վարկի գումարը, երկարացնել ժամկետը կամ նվազեցնել վարկի տոկոսադրույքը: Ի թիվս նշված բարեփոխումների, անշարժ գույքի գրավով վարկերը հնարավորություն են տալիս ստանալու 5% հետվճար (cash-back) ժամանակացույցով մարված տոկոսագումարից», - նշեց Ռազմավարական զարգացման տնօրեն Արմեն Գասպարյանը:
Անշարժ գույքի գրավով վարկերի ամենամեծ առավելություններից է նաև այն, որ վարկը տրամադրվում է առանց եկամուտը հավաստող փաստաթղթերի: Ավելին, վարկավորման պայմաններով նախատեսվում է գույքի վնասի և վարկառուի աշխատունակության կորստի ապահովագրություն, որի փոխհատուցումը պատահարի դեպքում ստանում է անմիջապես վարկառուն:
Անշարժ գույքի գրավով ապահովված վարկերի մասին հավելյալ տեղեկատվություն կարող եք ստանալ այցելելով https://goo.gl/CkyefV, զանգահարելով (012)222222 հեռախոսահամարինկամ օգտվելով կայքի «Հետզանգի պատվեր» ծառայությունից:

Ардшинбанк снизил процентные ставки и улучшил условия выдачи кредитов под залог имущества.  Теперь новая процентная ставка составляет на потребительские кредиты - от 14, 95% годовых в драмах, на экспресс-ремонт от 11, 95% годовых в долларах и  от 7.95%  в Евро. Ставка кредита под залог недвижимости юридическим лицам и частным предпринимателям на развитие бизнеса, в том числе, агробизнеса, составляет от 15,95% годовых в драмах, от 11,95% в долларах, от 8,5% в Евро. Срок кредитования - до 15 лет.
«Мы постарались сделать все возможное, чтобы условия займа стали более доступными и привлекательными для наших клиентов, как физических, так и юридических лиц. Во первых, существенно снижена процентная ставка, во-вторых, при условии погашения кредита вовремя, добропорядочный заемщик имеет возможность изменить условия взятого кредита, то есть, увеличить его сумму, срок или снизить процентную ставку. Кроме этого, кредит под залог недвижимости дает возможность получить возврат средств (cash-back) в размере 5% от уже выплаченных по графику процентов», - заявил Директор по стратегическому развитию Ардшинбанка Армен Гаспарян .
Большим преимуществом кредита является тот факт, что заемщику не нужно представлять в банк справку о доходах, а также то, что при страховом случае потери работоспособности или имущества возмещение получает не банк, а сам заемщик.
Более подробную информацию можно получить перейдя по ссылке https://goo.gl/iAsZsY, позвонив по телефону (012) 222222 или воспользовавшись сервисом Обратного звонка”.