Արդշինբանկը տեղեկացնում է, որ սույն թվականի մայիսի 2-ից սկսած նվազեցնում է ՀՀ տարածքից դուրս արտարժույթով բանկային փոխանցումներ կատարելու համար սահմանված սակագները: Փոխանցումներն իրականացվում են աշխարհի ցանկացած երկիր հիմնականում 1 օրվա ընթացքում:
Փոխանցումների սակագինը 0.14%, նվազագույնը՝ 4,500 ՀՀ դրամ է, իսկ Ինտերնետ Բանկ համակարգով ներկայացվող վճարման հանձնարարականների համար գործում են արտոնյալ սակագներ՝ 0.1%, նվազագույնը՝ 3,000 ՀՀ դրամ:
Նվազեցված սակագների, ինչպես նաև պայմանների և փոխանցման ժամկետների մասին առավել մանրամասն տեղեկատվություն կարող եք ստանալ հետևյալ հղմամբ:

Ardshinbank informs that starting from May 2nd of this year transfer tariffs in foreign currency outside of RA territory will be reduced. The Bank makes transfers to foreign banks around the world and payment orders are executed generally during one banking day.
Payment orders are made on condition of charging 0.14% commission fee, minimum 4,500 AMD. For the payment orders made via Internet Banking there are preferential terms, charging from 0.1% commission fee, minimum 3,000 AMD.
More detailed information on the reduced tariffs, as well as the terms and transfer dates, can be found here.