Արդշինբանկը տեղեկացնում է, որ սույն թվականի մայիսի 2-ից սկսած նվազեցնում է ՀՀ տարածքից դուրս արտարժույթով բանկային փոխանցումներ կատարելու համար սահմանված սակագները: Փոխանցումներն իրականացվում են աշխարհի ցանկացած երկիր հիմնականում 1 օրվա ընթացքում:
Փոխանցումների սակագինը 0.14%, նվազագույնը՝ 4,500 ՀՀ դրամ է, իսկ Ինտերնետ Բանկ համակարգով ներկայացվող վճարման հանձնարարականների համար գործում են արտոնյալ սակագներ՝ 0.1%, նվազագույնը՝ 3,000 ՀՀ դրամ:
Նվազեցված սակագների, ինչպես նաև պայմանների և փոխանցման ժամկետների մասին առավել մանրամասն տեղեկատվություն կարող եք ստանալ հետևյալ հղմամբ:

Ардшинбанк сообщает, что со 2 мая 2017 года снижены тарифы на переводы в иностранной валюте. Переводы осуществляются по всему миру, срок исполнения перевода – в основном один день.
Теперь, при отправке денежных средств в иностранной валюте комиссия составит 0,14% от суммы перевода, минимальная комиссия за перевод составляет 4,500 драмов, а для клиентов, пользующихся услугой Интернет банкинга, установлены специальные льготные тарифы - 0,1% от суммы перевода, минимальная комиссия за перевод составляет 3,000 драмов,
Более подробную информацию об условиях банковских переводов и льготных тарифах можно получить перейдя по ссылке.