Արդշինբանկը հայտարարում է ոսկու գրավով ապահովված վարկերի տոկոսադրույքների կտրուկ նվազեցման մասին, մասնավորապես ՀՀ դրամով տրվող վարկի տարեկան տոկոսադրույքը սկսվում է 11%-ից, ԱՄՆ դոլարով տրամադրվող վարկինը` 7%-ից, իսկ Եվրոյով վարկի դեպքում` 5%-ից: Միաժամանակ, վարկառուներին լրացուցիչ հնարավորություն է ընձեռնվում ձեռք բերելու դժբախտ պատահարներից ապահովագրություն` վարկի պայմանագրային գումարի հաշվին:
«Հավատարիմ մնալով Բանկի կողմից որդեգրած քաղաքականությանը` մենք շարունակում ենք բարելավել Բանկի կողմից մատուցվող ծառայությունների պայմանները և ստեղծել նոր հնարավորություններ մեր հաճախորդների համար: Կարևորելով ապահովագրության դերը մեր կյանքում` մենք հնարավորություն ենք ընձեռում մեր վարկառուներին վարկի գրեթե նույն ամսական վճարի պարագայում ունենալ ապահովագրություն դժբախտ պատահարներից», - նշեց Ռազմավարական զարգացման տնօրեն Արմեն Գասպարյանը:
Ոսկու գրավով ապահովված վարկերը տրամադրվում են նաև գյուղատնտեսությամբ զբաղվող ֆիզիկական անձանց և անհատ ձեռնարկատերերին: Վարկերը տրամադրվում են մարման տարբեր եղանակների հնարավորությամբ, համաձայն որի հաճախորդները կարող են վարկը մարել ինչպես ամսական հավասարաչափ վճարումներ կատարելու, այնպես էլ ժամկետի վերջում մարումներ կատարելու եղանակով:
Ոսկու գրավով ապահովված վարկերի մասին հավելյալ տեղեկատվություն կարող եք ստանալ այցելելով https://goo.gl/zuLyjk, զանգահարելով (012)222222 հեռախոսահամարին կամ օգտվելով կայքի «Հետզանգի պատվեր»  ծառայությունից:

Ардшинбанк значительно снизил процентную ставку по кредитам, выдаваемым под залог золота. В соответствии с новыми условиями годовая процентная ставка начинается от 11% годовых в национальной валюте, от 7% долларах США и от 5% в евро. В дополнение к этому заемщики имеют возможность вместе с кредитом приобрести страховку от несчастных случаев на сумму равную общей сумме договора по кредиту.
«В соответствии с политикой, принятой Банком, мы продолжаем совершенствовать предоставляемые услуги и создавать все новые возможности для наших клиентов», - сказал директор по стратегическому развитию Армен Гаспарян. «В нашей современной жизни страхование приобретает все большее значение, в связи с чем кредитный продукт, который мы предлагаем, позволяет клиентам практически за одну цену получить и кредит и страховой полис от несчастных случаев».
Кредиты под залог золота также доступны физическим лицам и индивидуальным предпринимателям, занятым в сельском хозяйстве. Банк предлагает два способа погашения кредита: ежемесячно и в конце исполнения срока кредита.
Дополнительную информацию по условиям выдачи кредитов под залог золота можно получить перейдя по ссылке https://goo.gl/oeZuWm, по круглосуточному телефону справочной банка (012) 22 22 22, или с помощью сервиса "Заказ обратного вызова" на официальном сайте банка.