Արդշինբանկը հայտարարում է ոսկու գրավով ապահովված վարկերի տոկոսադրույքների կտրուկ նվազեցման մասին, մասնավորապես ՀՀ դրամով տրվող վարկի տարեկան տոկոսադրույքը սկսվում է 11%-ից, ԱՄՆ դոլարով տրամադրվող վարկինը` 7%-ից, իսկ Եվրոյով վարկի դեպքում` 5%-ից: Միաժամանակ, վարկառուներին լրացուցիչ հնարավորություն է ընձեռնվում ձեռք բերելու դժբախտ պատահարներից ապահովագրություն` վարկի պայմանագրային գումարի հաշվին:
«Հավատարիմ մնալով Բանկի կողմից որդեգրած քաղաքականությանը` մենք շարունակում ենք բարելավել Բանկի կողմից մատուցվող ծառայությունների պայմանները և ստեղծել նոր հնարավորություններ մեր հաճախորդների համար: Կարևորելով ապահովագրության դերը մեր կյանքում` մենք հնարավորություն ենք ընձեռում մեր վարկառուներին վարկի գրեթե նույն ամսական վճարի պարագայում ունենալ ապահովագրություն դժբախտ պատահարներից», - նշեց Ռազմավարական զարգացման տնօրեն Արմեն Գասպարյանը:
Ոսկու գրավով ապահովված վարկերը տրամադրվում են նաև գյուղատնտեսությամբ զբաղվող ֆիզիկական անձանց և անհատ ձեռնարկատերերին: Վարկերը տրամադրվում են մարման տարբեր եղանակների հնարավորությամբ, համաձայն որի հաճախորդները կարող են վարկը մարել ինչպես ամսական հավասարաչափ վճարումներ կատարելու, այնպես էլ ժամկետի վերջում մարումներ կատարելու եղանակով:
Ոսկու գրավով ապահովված վարկերի մասին հավելյալ տեղեկատվություն կարող եք ստանալ այցելելով https://goo.gl/zuLyjk, զանգահարելով (012)222222 հեռախոսահամարին կամ օգտվելով կայքի «Հետզանգի պատվեր»  ծառայությունից:

In accordance with the new terms of gold-pledged loans, Ardshinbank has drastically cut interest rates to 11% in AMD, 7% in USD and 5% in EUR. Furthermore, borrowers are provided with additional opportunity to get accident insurance with a coverage level equal to the loan amount.
“Staying committed to the Bank's policy, we continue to improve banking services and create new opportunities for our customers. Highlighting the role of insurance in our lives, this product provides our borrowers with insurance against accidents at almost the same monthly payment," said the Strategic Development Director at Ardshinbank Armen Gasparyan.
Gold-pledged loans are as well provided to individuals and sole proprietors engaged in agriculture business. Loans are disbursed with various repayment options, according to which customers can repay the loan both on a monthly basis and at the end of the loan term.
Further information on gold-pledged loans can be found at https://goo.gl/zuLyjk, by calling (012) 22 22 22 or by using the "Call Back" service.