Շարունակելով զարգացնել սպասարկման ցանցը՝ Արդշինբանկը սկսել է  համագործակցոթյուն ՄոբիԴրամ  ընկերության հետ: Այժմ ՄոբիԴրամի մասնաճյուղերում, ընկերության տերմինալների միջոցով, ինչպես նաև բջջային հավելվածի կամ կայքի միջոցով Բանկի հաճախորդները կարող են իրականացնել հետևյալ գործարքները՝
• ֆիզիկական և իրավաբանական անձ հաշիվների համալրում,
• քարտերի համալրում,
• վարկերի մարում,
• ավանդների համալրում:
Վերոհիշյալ ծառայություններից օգտվելու դեպքում գործելու է 300 դրամ միջնորդավճար:
Ինչպես նշում է Արդշինբանկի Մանրածախ բիզնեսի տնօրեն Արտակ Խաչատրյանը. Արդշինբանկը համագործակցում է այնպիսի խոշոր ընկերությունների հետ, ինչպիսիք են ԹելՍելը, ԻզիՓեյը, Իդրամը, Յուփեյը՝ առաջարկելով հաճախորդներին իրականացնել գործարքներ իրենց համար առավել հարմար եղանակով: Մեր նպատակն է շարունակաբար բարելավել սպասարկման որակը, մեր հաճախորդների համար հասանելի դարձնել նոր սերնդի ինովացիոն ֆինանսական լուծումների առավելությունները:
Հիշեցնենք, որ ՄոբիԴրամ ընկերությունն ունի շուրջ 100 սպասարկման տերմինալ և մասնաճյուղերի լայն ցանց` 15 սպասարկման կետ Երևանում և 9 կետ մարզերում: Մասնաճյուղերի ամբողջական ցանկը կարող եք գտնել այստեղ:

Продолжая развивать сеть обслуживания, Ардшинбанк начал сотрудничество с компанией «МобиДрам». Теперь в отделениях МобиДрам через терминалы компании, а также самостоятельно через мобильное приложение или на сайте клиенты банка могут совершать следующие денежные операции:
За услугу взимается комиссия в размере 300 драмов.
Как отметил директор по розничному бизнесу банка Артак Хачатрян: «Ардшинбанк сотрудничает с такими крупными компаниями, как TelCell, EasyPay, Idram, Upay, предлагая клиентам совершать транзакции наиболее удобным для них способом. Наша цель - постоянно улучшать качество обслуживания, предоставляя клиентам преимущества инновационных финансовых решений нового поколения».
Напомним, что компания МобиДрам насчитывает порядка 100 терминалов обслуживания, и владеет разветвленной филиальной сетью: 15 точек обслуживания в Ереване и 9 в регионах. Полный список филиалов можно найти здесь.