Մարտի 17-ին Սիսիան և Եղեգնաձոր քաղաքներում տեղի ունեցավ Արդշինբանկի վերանորոգված մասնաճյուղերի հանդիսավոր բացումը: «Սիսիան» և «Եղեգնաձոր» մասնաճյուղերը հաճախորդներին կսպասակեն ընդարձակ, հարմարավետ և նորագույն տեխնիկայով հագեցած սրահներում, հաճախորդները հնարավորություն կունենան օգտվել շուրջօրյա ինքնասպասարկման գոտուց: Բացմանը ներկա էին Բանկի ղեկավար անձինք, պատվավոր հյուրեր:
Սիսիանի քաղաքապետ Արթուր Սարգսյանը շնորհավորեց ներկաներին իրադարձության կապակցությամբ և շնորհակալություն հայտնեց Արդշինբանկին կատարած աշխատանքի համար` ի շահ մարզի բնակիչների: «Արդշինբանկի կողմից ստեղծված նոր և հարմարավետ պայմանները կնպաստեն մեր քաղաքացիներին ավելի բարձր որակով սպասարկվելուն, ովքեր օգտվում են Բանկի ծառայությունների ամբողջ սպեկտրից` բիզնես վարկերից մինչև ֆիզիկական անձանց վարկավորում, փոխանցումներից մինչև ավանդային ծառայություններ»:
Նույն օրը՝ Եղեգնաձորում վերաբացվեց Արդշինբանկի մեկ այլ արդիականացված մասնաճյուղ:
Վայոց Ձորի մարզպետ Արարատ Գրիգորյանը նշեց Արդշինբանկի կողմից իրականացվող տարածաշրջանային զարգացման քաղաքականության կարևորության մասին: «Շատ կարևոր է, որ Արդշինբանկը մշտապես ուշադրության կենտրոնում է պահում մարզային մասնաճյուղերը և նպաստում դրանց հավասարաչափ զարգացմանը: Նման վերազինումը և ժամանակակից լուծումները նոր շունչ են հաղորդում մարզային կյանքին և ծառայությունների մատուցման որակը մոտեցնելով մեծ քաղաքներում առաջարկվող մակարդակին»:
Արդշինբանկի Գործառնական տնօրեն Հարություն Իսպիրյանը նշեց, որ չնայած համավարակի դժվար պայմաններին, Արդշինբանկը շարունակում է հետևել մասնաճյուղային ցանցի զարգացման և արդիականացման քաղաքականությանը՝ իր ծառայություններն ավելի մատչելի դարձնելով հեռավոր շրջաններում բնակվողների համար:
«Ընդհանուր առմամբ, վերակառուցումներ տեղի են ունեցել բանկի 51 մասնաճյուղերում: Շարունակվում են ներդրումները մասնաճյուղային և ԱԳՄ սարքավորումներում, ինչպես նաև հեռահար բանկային ծառայությունների զարգացման նպաստող մի շարք նախագծերում, որոնք հնարավություն են ընձեռելու բարձրացնել հաճախորդների սպասարկման որակը: Այս քաղաքականությունը, առաջին հերթին, թելադրված է հաճախորդների շահերով: Մեր նպատակն է ապահովել բարձր չափանիշներին համապատասխանող բանկային ծառայությունների մատուցում մեր հաճախորդներին՝ առավելագույնս մատչելի պայմաններով»:
Արդշինբանկի մասնաճյուղային ցանցը ամենամեծ ցանցերից մեկն է Հայաստանում: Այսօր բանկն ունի 62 գործող մասնաճյուղ Երևանում և Հայաստանի մարզերում:

On March 17, the renovated branches of Ardshinbank were opened in Sisian and Yeghegnadzor. The branches "Sisian" and "Yeghegnadzor" will welcome customers in spacious, comfortable halls equipped with cutting-edge equipment. Customers will have the opportunity to use the 24/7 self-service zone. The bank's management and honored guests were present at the opening ceremony. The Mayor of Sisian Arthur Sargsyan congratulated everyone on this occasion and expressed his words of appreciation to Ardshinbank for the work done for the benefit of the region's residents: "The new comfortable conditions created by Ardshinbank will contribute to the higher quality service for our citizens who use the full range of services of the bank, from business loans to loans for individuals, from transfers to deposit services."
On the same day another modernized branch of Ardshinbank reopened in Yeghegnadzor. The Governor of Vayots Dzor Ararat Gorgyan highlighted the importance of the regional development policy implemented by Ardshinbank: "It is very important that Ardshinbank always keeps the regional branches in the center of attention and promotes their balanced development. Such upgrades and modern solutions breathe a new life to the region, and we have the same conditions for banking services in the region as in the capital."
According to Harutyun Ispiryan, Chief Operating Officer of Ardshinbank, despite the difficult conditions caused by the pandemic, Ardshinbank continues to pursue the policy of developing and modernizing its branch network, making its services more accessible to those living in rural areas. He highlighted, "In total, the reconstructions were realized in 51 branches of the bank. The investments are ongoing for the branches and ATM equipment, as well as for a number of projects promoting the development of long-distance banking services which will provide an opportunity to improve the quality of the customer service. This policy is generally driven by the interests of our customers. Our goal is to provide high quality banking services to our customers on the most affordable terms.”
Ardshinbank’s branch network is one of the largest networks in Armenia. Today the bank has 62 operating branches in Yerevan and in the regions of Armenia.