Մարտի 17-ին Սիսիան և Եղեգնաձոր քաղաքներում տեղի ունեցավ Արդշինբանկի վերանորոգված մասնաճյուղերի հանդիսավոր բացումը: «Սիսիան» և «Եղեգնաձոր» մասնաճյուղերը հաճախորդներին կսպասակեն ընդարձակ, հարմարավետ և նորագույն տեխնիկայով հագեցած սրահներում, հաճախորդները հնարավորություն կունենան օգտվել շուրջօրյա ինքնասպասարկման գոտուց: Բացմանը ներկա էին Բանկի ղեկավար անձինք, պատվավոր հյուրեր:
Սիսիանի քաղաքապետ Արթուր Սարգսյանը շնորհավորեց ներկաներին իրադարձության կապակցությամբ և շնորհակալություն հայտնեց Արդշինբանկին կատարած աշխատանքի համար` ի շահ մարզի բնակիչների: «Արդշինբանկի կողմից ստեղծված նոր և հարմարավետ պայմանները կնպաստեն մեր քաղաքացիներին ավելի բարձր որակով սպասարկվելուն, ովքեր օգտվում են Բանկի ծառայությունների ամբողջ սպեկտրից` բիզնես վարկերից մինչև ֆիզիկական անձանց վարկավորում, փոխանցումներից մինչև ավանդային ծառայություններ»:
Նույն օրը՝ Եղեգնաձորում վերաբացվեց Արդշինբանկի մեկ այլ արդիականացված մասնաճյուղ:
Վայոց Ձորի մարզպետ Արարատ Գրիգորյանը նշեց Արդշինբանկի կողմից իրականացվող տարածաշրջանային զարգացման քաղաքականության կարևորության մասին: «Շատ կարևոր է, որ Արդշինբանկը մշտապես ուշադրության կենտրոնում է պահում մարզային մասնաճյուղերը և նպաստում դրանց հավասարաչափ զարգացմանը: Նման վերազինումը և ժամանակակից լուծումները նոր շունչ են հաղորդում մարզային կյանքին և ծառայությունների մատուցման որակը մոտեցնելով մեծ քաղաքներում առաջարկվող մակարդակին»:
Արդշինբանկի Գործառնական տնօրեն Հարություն Իսպիրյանը նշեց, որ չնայած համավարակի դժվար պայմաններին, Արդշինբանկը շարունակում է հետևել մասնաճյուղային ցանցի զարգացման և արդիականացման քաղաքականությանը՝ իր ծառայություններն ավելի մատչելի դարձնելով հեռավոր շրջաններում բնակվողների համար:
«Ընդհանուր առմամբ, վերակառուցումներ տեղի են ունեցել բանկի 51 մասնաճյուղերում: Շարունակվում են ներդրումները մասնաճյուղային և ԱԳՄ սարքավորումներում, ինչպես նաև հեռահար բանկային ծառայությունների զարգացման նպաստող մի շարք նախագծերում, որոնք հնարավություն են ընձեռելու բարձրացնել հաճախորդների սպասարկման որակը: Այս քաղաքականությունը, առաջին հերթին, թելադրված է հաճախորդների շահերով: Մեր նպատակն է ապահովել բարձր չափանիշներին համապատասխանող բանկային ծառայությունների մատուցում մեր հաճախորդներին՝ առավելագույնս մատչելի պայմաններով»:
Արդշինբանկի մասնաճյուղային ցանցը ամենամեծ ցանցերից մեկն է Հայաստանում: Այսօր բանկն ունի 62 գործող մասնաճյուղ Երևանում և Հայաստանի մարզերում:

17 марта состоялось торжественное открытие обновленных отделений Ардшинбанка в городах Сисиан и Ехегнадзор. Филиалы «Сисиан» и «Ехегнадзор» будут обслуживать клиентов в просторных, комфортабельных залах, оборудованных по последнему слову техники, кроме этого у клиентов будет возможность воспользоваться круглосуточной зоной самообслуживания. На открытии присутствовали руководство банка и почетные гости.
Мэр Сисиана Артур Саркисян поздравил присутствующих  и поблагодарил Ардшинбанк за проделанную работу на благо жителей региона. «Новые комфортные условия, созданные Ардшинбанком, будут способствовать повышению качества обслуживания наших граждан, они предполагают предоставление полного спектра банковских услуг, от бизнес-кредитования до кредитов физическим лицам, от переводов до депозитных услуг».
В тот же день в Ехегнадзоре  также открылся модернизированный филиал Ардшинбанка.
Губернатор Вайоц Дзора Арарат Григорян отметил важность проводимой Ардшинбанком политики регионального развития. «Очень важно, что Ардшинбанк всегда обращает внимание  на региональные отделения и их сбалансированное развитие. Такое переоснащение и современные подходы дают новый толчок к  развитию и приближают  качество обслуживания к уровню,  предлагаемому банком в больших городах».
По словам операционного директора Ардшинбанка Арутюна Испиряна, несмотря на тяжелые условия эпидемии, Ардшинбанк продолжает проводить политику  модернизации своей филиальной сети, делая услуги более доступными для жителей отдаленных районов.
«В общей сложности реконструкция прошла уже в 51 филиале банка.  Продолжаются инвестиции в техническое оборудование филиалов, а также в ряд проектов, способствующих развитию дистанционного банковского обслуживания, что даст возможность улучшить качество обслуживания. Эта политика, в первую очередь, продиктована интересами  клиентов. Наша цель - предоставлять нашим клиентам высококачественные банковские услуги на максимально доступных условиях»,- подчеркнул А. Испирян.
Модернизированные филиалы будут работать в г. Сисиан по адресу Сисакан, 21 (понедельник - пятница 09: 15-16: 45. В Ехегнадзоре по ул. Момика, 3 (понедельник - пятница 09: 15-16: 45, суббота 10: 15-14:45).
Филиальная сеть Ардшинбанка - одна из крупнейших сетей в Армении. Сегодня у банка 62 действующих филиала в Ереване и регионах Армении.