Tech Week-ը տեխնոլոգիական միջոցառումների շարք է, որը նպատակ ունի միավորելու հայկական խոշոր ՏՏ իրադարձությունները մեկ վայրում և ներառում է տեղեկատվական ու մոտիվացիոն բազմաթիվ ելույթներ ու քննարկումներ։
Միջոցառման ընթացքում հանդես են գալու խոսնակներ ավելի քան 50 կազմակերպություններից , իսկ Արդշինբանկը Tech Week 2022-ի շրջանակներում ներկայացնելու է Բանկի գործառնական տնօրեն Հարություն Իսպիրյանը:
Նշենք, որ Արդշինբանկը 2022 թվական է մուտք գործել 2 մլրդ ԱՄՆ դոլարի ակտիվներով, որը կազմում է Հայաստանի ՀՆԱ-ի մոտ 15%-ը։ Արդշինբանկի մասնաճյուղային ցանցը խոշորագույններից է Հայաստանի բանկային համակարգում և ներկայումս ունի 63 գործող մասնաճյուղ:
Արդշինբանկի մոբայլ հավելվածով կատարված գործարքների ծավալը հասնում է հաճախորդների գործարքների գրեթե 55%-ին։

В в рамках Tech Week 2022  выступят спикеры из более чем 50 организаций, Ардшинбанк будет представлять Операционный директор Арутюн Испирян.
Следует отметить, что в 2022 год Ардшинбанк вступил с активами в размере 2 миллиардов долларов США, что составляет около 15% ВВП Армении. Филиальная сеть Ардшинбанка является одной из крупнейших в банковской системе Армении и в настоящее время насчитывает 63 действующих филиала.
Объем транзакций, совершенных с помощью мобильного приложения Ардшинбанка, достигает почти 55% от транзакций клиентов.
Приезжайте в Гюмри 2-4 июля, чтобы вместе приобрести новые знания и навыки.
Для участия в Tech Week Gyumri необходимо зарегистрироваться по следующей ссылке: https://techweek.am/