Ռուսական Ֆորա բանկի մոբայլ հավելվածի օգտատերերն այժմ կարող են իրենց բջջային հեռախոսից գումար փոխանցել Արդշինբանկի հաճախորդների ընթացիկ կամ քարտային հաշվին: Փոխանցումն ուղարկելու համար բավարար է իմանալ միայն փոխանցումն ստացողի հեռախոսահամարը:
Փոխանցումը FORA-BANK հավելվածից ուղարկելու համար անհրաժեշտ է հավելվածում ընտրել «Платежи» → «Переводы МИГ в Армению (ArdshinBank)», որից հետո մուտքագրել ստացողի հեռախոսահամարը և փոխանցվող գումարի չափը, այնուհետ ստուգելով փոխանցումը ստացողի անունը՝ հաստատել (Оплатить):
Ծառայությունը մատուցվելու է նվազագույն սակագներով. փոխանցման միջնորդավճարը կազմում է 1% փոխանցվող գումարից, նվազագույնը՝ 100 ՌԴ ռուբլի, բայց ոչ ավելի քան 3,000 ՌԴ ռուբլի: Մեկ փոխանցման նվազագույն գումարը 100 ՌԴ ռուբլի է, իսկ առավելագույնը՝ 500,000 ՌԴ ռուբլի: Ամսական փոխանցումների առավելագույն գումարը՝ 500,000 ՌԴ ռուբլի: Փոխանցված գումարը հաշվեգրվում է Արդշինբանկի հաճախորդի հաշվեգրվում է Արդշինբանկի հաճախորդի հաշվին կամ քարտին հաշված վայրկյանների ընթացքում:
Ծառայությունից օգտվելու համար փոխանցում ստացողը պետք է.
• Արդշինբանկում ունենա ՀՀ դրամով ընթացիկ կամ քարտային հաշիվ,
• Փոխանցում իրականացնողին տրամադրի Արդշինբանկում գրանցված գործող բջջային հեռախոսահամարը:
Օգտագործելով Արդշինբանկի մոբայլ հավելվածը, ստացած միջոցները հաճախորդը կարող է ներդնել ավանդ, փոխանցել խնայողական հաշվին, կատարել կոմունալ վճարումներ, անկանխիկ վճարել ապրանքների և ծառայությունների դիմաց կամ իր դեբետային քարտից անվճար կանխիկացնել 315 բանկոմատներում ողջ հանրապետությունում: Հիշեցնենք նաև, որ առանց բանկ այցելելու, Արդշինբանկի մոբայլ հավելվածի միջոցով կարող եք քարտից քարտ առցանց փոխանցումներ կատարել աշխարհի ցանկացած կետ:

Users of the Russian Fora-Bank mobile application can now transfer money from their mobile phone to Ardshinbank customers’ current or card account. To make a transfer, it is enough to know only the transfer recipient’s phone number.
To make a transfer via the Fora -Bank mobile application, select the section "Payments" → "MIG transfers to Armenia (ArdshinBank)" → money withdrawal account, then enter the recipient's phone number and the payment amount. Before paying, you need to check the full name of the recipient of the transfer, and then confirm the transfer (the "Pay" button).
The service will be provided at minimum rates: the commission for the transfer is 1% of the transfer amount, at least 100 rubles, but not more than 3,000 rubles. The minimum amount of one transfer is 100 rubles, the maximum is 500,000 rubles. The maximum amount of monthly transfers is 500,000 rubles. The transferred amount is credited to the account or to the card of the client of Ardshinbank within a few seconds in the currency of the recipient's account.
The recipient of the transfer must:
• have a current or card account in AMD in Ardshinbank;
• provide the sender with a valid mobile phone number registered with Ardshinbank.
Using the mobile application of Ardshinbank, the client can deposit the received funds, transfer them to a savings account, pay utility bills, pay for goods and services wirelessly or withdraw money from his debit card for free at 315 ATMs throughout Armenia. Let us recall that without visiting the bank, you can make online transfers to anywhere in the world via the Ardshinbank mobile application.