Արդշինբանկը մշակել է հատուկ «Ստանդարտ» և «Ստանդարտ+» փաթեթներ՝ ՀՀ-ում գրանցված անհատ ձեռնարկատեր և իրավաբանական անձ հաճախորդների համար:
Փաթեթները ներառում են մի շարք բանկային ծառայություններ, որոնք կօգնեն ձեռներեցներին ավելի արդյունավետ կառավարել իրենց ֆինանսները և իրականացնել բանկային գործարքներ:
Փաթեթի արժեքը որոշվում է եռամսյակի ընթացքում հաշվի միջին օրական մնացորդով և կարող է տատանվել 0-ից մինչև 30,000 ՀՀ դրամ: Վճարումները կատարվում են եռամսյակը մեկ անգամ:
Եթե եռամսյակի ընթացքում հաշվի միջին օրական մնացորդը գերազանցում է 50 մլն ՀՀ դրամը, ապա «Ստանդարտ» փաթեթը կարելի է ձեռք բերել անվճար:
«Հաճախորդները շատ ավելի հեշտ և արդյունավետ կիրականացնեն իրենց ֆինանսական գործունեությունը, եթե ծառայությունները ձեռք բերեն փաթեթով, հատկապես այն պարագայում, որ փաթեթային առաջարկներ մշակելիս հաշվի են առնվել բիզնեսի բոլոր հիմնական կարիքները»,- նշել են Արդշինբանկում:
«Ստանդարտ» փաթեթը ներառում է.
«Ստանդարտ +» փաթեթը ներառում է.
Փաթեթները տրամադրվում են ռեզիդենտ իրավաբանական անձանց կամ ԱՁ հաճախորդներին, որոնք գրանցված են ՀՀ-ում, ունեն ՀՎՀՀ և որոնց տնօրենը, հիմնադիրը և իրական շահառուն ՀՀ քաղաքացի է:
«Ստանդարտ» և «Ստանդարտ +» փաթեթների թողարկման և սպասարկման պայմաններին կարող եք ծանոթանալ անցնելով հետևյալ հղմամբ:

Ardshinbank has developed special "Standard" and "Standard+" packages for individual entrepreneurs and legal entities registered in the Republic of Armenia. The packages include various banking services to help entrepreneurs manage their finances more efficiently and conduct banking operations.
The cost of the package is determined by the average daily balance of the account during the quarter and may range from 0 to 30,000 AMD. Payments are made quarterly.
If the average daily balance of the account exceeds 50 million AMD during the quarter, the "Standard" package can be acquired for free.
"Clients will find it much easier and more efficient to carry out their financial activities if they acquire services as a package, especially if all the key business needs have been taken into account in the development of package offerings," noted Ardshinbank.
The "Standard" package includes:
The "Standard+" package includes:
The packages are provided to clients, legal or individual persons, who are registered in the Republic of Armenia, have a Tax Identification Number (TIN) for the enterprise, and whose director, founder, or beneficial owner is a citizen of the Republic of Armenia.
You can find the terms of application and service for the "Standard" and "Standard+" packages by following this link.