Արցախի սիրելի հայրենակիցներ, Արդշինբանկը ձեռնարկել է մի շարք միջոցառումներ՝ ֆինանսական գործարքներին ձեր հասանելիությունը և հարմարավետությունը ապահովելու համար:
Բանկի ծառայությունների փաթեթը ներառում է՝
• Arca Classic տեսակի վճարային քարտ՝ անվճար,
• Քարտի սպասարկումը գործողության ամբողջ ժամանակահատվածում՝ անվճար,
• Օ% կանխիկացման վճար Արդշինբանկի և Ակբա բանկի բոլոր բանկոմատներում,
• Արդշինբանկ մոբայլ բանկինգ անվճար հավելված:
Ծառայությունների փաթեթից օգտվելու համար խնդրում ենք այցելել Բանկի ցանկացած մասնաճյուղ:
Այն դեպքում, երբ արդեն ունեք գործող քարտ Բանկում, կարող եք ստանալ նաև նոր քարտ՝ վերևում նշված պայմաններով:
Նշենք նաև, որ Պետական աջակցության գումարները ևս կարող են փոխանցվել Բանկում ձեր արդեն գործող կամ նոր բացված քարտին, որը կարող եք ստուգել նաև Արդշինբանկի մոբայլ բանկինգ հավելվածով:
Միաժամանակ տեղեկացնում ենք, որ Բանկը կատարել է փոփոխություններ Բանկի «Ստեփանակերտ» և  «Վարանդա» մասնաճյուղերից ստացված ձեր վարկերի/վարկային գծերի (այսուհետ միասին նաև՝ Վարկ) (բացառությամբ՝ հիփոթեքային վարկերի) սպասարկման պայմաններում՝
• Վարկի ժամկետանցման դեպքում մայր գումարի ժամկետանց մասի նկատմամբ կիրառվում է վարկի անվանական տոկոսադրույքը, իսկ ժամկետանց տոկոսագումարի նկատմամբ տույժ չի կիրառվում:
• Ոսկու գրավով ապահովված վարկերի դեպքում՝ ոսկյա իրերը հաճախորդի պահանջով վերադարձվում է վերջինիս՝ առանց որևէ նախապայմանի կամ վարկի լրիվ մարման փաստի: Ընդ որում, տվյալ դեպքում վարկը շարունակում է գործել Բանկում:

Уважаемые соотечественники Арцаха, Ардшинбанк предпринял ряд мер для обеспечения вашего удобства и доступа к финансовым операциям.
В пакет банковских услуг входит:
• Платежная карта Arca Classic – бесплатно,
• Обслуживание карты на весь период действия бесплатно,
• 0% комиссия за снятие наличных во всех банкоматах Ардшинбанка и Акба Банка,
• Бесплатное приложение Мобильный банкинг.
Чтобы воспользоваться пакетом услуг, посетите любое отделение Банка.
Если у вас уже есть действующая карта в Банке, вы также можете получить новую карту на указанных выше условиях.
Также следует отметить, что суммы Государственной помощи также могут быть переведены на вашу действующую или вновь открытую карту в Банке, которую вы также можете проверить с помощью приложения Мобильный банкинг.
Одновременно сообщаем Вам, что Банк внес изменения в условия обслуживания Ваших кредитов/кредитных линий (далее также Кредит) (кроме ипотечных кредитов), полученных в отделениях Банка «Степанакерт» и «Варанда»:
• В случае просрочки по кредиту к просроченной части применяется номинальная процентная ставка по кредиту, и к сумме просроченных процентов не применяются штрафные санкции.
• В случае кредитов, обеспеченных золотым залогом, золотые изделия возвращаются клиенту по желанию клиента, без каких-либо предварительных условий и факта полного погашения кредита. Более того, в этом случае кредит продолжает действовать в Банке.