Արդշինբանկի մասնաճյուղային ցանցը խոշորագույններից է ՀՀ բանկային համակարգում. այսօր Արդշինբանկն ունի 64 գործող մասնաճյուղ, որոնցից 19-ը Երևանում, 42-ը՝ մարզերում և 3 մասնաճյուղ՝ ԼՂՀ-ում: Ավելին, Բանկը մշտապես մեծ ուշադրություն է դարձնում մարզերում գործող մասնաճյուղերին, դրանց արդիականացմանը և հետագա զարգացմանը՝ նպատակ ունենալով ապահովել բարենպաստ և հարմարավետ սպասարկման պայմաններ յուրաքանչյուր հաճախորդի համար:
«Արդշինբանկը Երևան քաղաքում այս պահին ունի 19 մասնաճյուղ: Առաջին հայացքից դա շատ է թվում, սակայն հարկ եմ համարում նշել, որ Երևան քաղաքի բոլոր համայնքներում մենք մասնաճյուղեր չունենք, քանի որ ինքնանպատակ չէ ամենուր ապահովել ներկայություն: Նպատակը` ճիշտ ժամանակին ճիշտ տեղում լինելն է: Մասնաճյուղային ցանցը ընդլայնելիս մենք մշտապես գնում ենք այնտեղ, որտեղ մեր հաճախորդներն ու գործընկերներն են: Այսօր, մեր նպատակներից է ոչ միայն նոր մասնաճյուղեր բացելը, այլ գործող մասնաճյուղերի զարգացումը և առկա խնդիրների լուծումը: Մեր բոլոր նորաբաց և վերանորոգված գրասենյակները կարելի է անվանել օրինակելի, քանի որ դրանք համապատասխանում են ժամանակակից բանկային համակարգի պահանջներին: 2017-2018 թթ. մենք նախատեսում ենք վերանորոգել ևս 9-10 գրասենյակ՝ հավատացած լինելով, որ ժամանակակից գրասենյակները և մասնագիտացված անձնակազմը կնպաստեն սպասարկման ավելի բարձր որակի ապահովմանը» - նշեց Ռազմավարական զարգացման տնօրեն Արմեն Գասպարյանը:
Բանկի մի շարք մասնաճյուղերի աշխատանքային ժամերն առավելագույնս հարմարեցված են հաճախորդների պահանջներին: Մասնավորապես, Երևանի Թամանյան 1 հասցեում գտնվող «Կասկադ» և «Զվարթնոց» օդանավակայանում գործող մասնաճյուղերը, ինչպես նաև «Վանաձոր» մասնաճյուղն աշխատում են երկարացված ռեժիմով՝
Գլխամասային գրասենյակը սպասարկում է հաճախորդներին աշխատանքային օրերին ժամը 09:15-ից մինչև 16:45-ը` առանց ընդմիջման:
Մասնաճյուղային ցանցի վերաբերյալ առավել մանրամասն տեղեկատվություն կարող եք ստանալ այցելելով https://goo.gl/X6gSuk, զանգահարելով (012) 222222 հեռախոսահամարին կամ օգտվելով կայքի «Հետզանգի պատվեր» ծառայությունից:

Филиальная сеть Ардшинбанка является одной из крупнейших в банковской системе РА. На сегодняшний день действует 64 филиалa Банка, из них 19 в Ереване, 42 в регионах Армении. Банк особенно обращает внимание  на региональные отделения и их равномерное развитие, так как политика по переоборудованию помещений в региональных филиалах продиктована, в первую очередь, интересами клиентов, для которых банк старается создать более комфортные и удобные условия обслуживания.
“В Ереване у нас 19 филиалов. С одной стороны, кажется, что это много, но в то же время, и в Ереване мы присутствуем не во всех районах. Быть везде – не самоцель. Цель – быть в нужное время в нужном месте. Мы идем туда, где есть интересы наших партнеров и клиентов.  Задача не только открывать новые, но и активно решать проблемы "старых" филиалов. Все наши новые, а так же обновленные офисы, которые мы открываем для наших клиентов, можно назвать образцовыми, они соответствуют самым современным банковским требованиям. В 2017-18 годах мы планируем отремонтировать еще порядка 9-10 филиалов и мы уверены, что все это закономерно ведет к повышению качества сервиса»,- отметил Директор по стратегическому развитию Ардшинбанка Армен Гаспарян
Отметим так же, что режим работы некоторых филиалов Банка максимально адаптированный под нужды клиентов. Филиалы Ардшинбанка «Каскад» на улице Туманяна, «Звартноц» в аэропорту и региональный филиал «Ванадзор» работают в продленном режиме:
•  Филиал «Звартноц» - понедельник – воскресенье, 24/7
Головной офис и филиалы банка обслуживают клиентов по будним дням с 09:15 до 16:45, без перерыва на обед.
Более подробную информацию можно получить на https://goo.gl/URTqeK, позвонив по телефону (012) 222222 или воспользовавшись сервисом Обратного звонка”.