Արդշինբանկի մասնաճյուղային ցանցը խոշորագույններից է ՀՀ բանկային համակարգում. այսօր Արդշինբանկն ունի 64 գործող մասնաճյուղ, որոնցից 19-ը Երևանում, 42-ը՝ մարզերում և 3 մասնաճյուղ՝ ԼՂՀ-ում: Ավելին, Բանկը մշտապես մեծ ուշադրություն է դարձնում մարզերում գործող մասնաճյուղերին, դրանց արդիականացմանը և հետագա զարգացմանը՝ նպատակ ունենալով ապահովել բարենպաստ և հարմարավետ սպասարկման պայմաններ յուրաքանչյուր հաճախորդի համար:
«Արդշինբանկը Երևան քաղաքում այս պահին ունի 19 մասնաճյուղ: Առաջին հայացքից դա շատ է թվում, սակայն հարկ եմ համարում նշել, որ Երևան քաղաքի բոլոր համայնքներում մենք մասնաճյուղեր չունենք, քանի որ ինքնանպատակ չէ ամենուր ապահովել ներկայություն: Նպատակը` ճիշտ ժամանակին ճիշտ տեղում լինելն է: Մասնաճյուղային ցանցը ընդլայնելիս մենք մշտապես գնում ենք այնտեղ, որտեղ մեր հաճախորդներն ու գործընկերներն են: Այսօր, մեր նպատակներից է ոչ միայն նոր մասնաճյուղեր բացելը, այլ գործող մասնաճյուղերի զարգացումը և առկա խնդիրների լուծումը: Մեր բոլոր նորաբաց և վերանորոգված գրասենյակները կարելի է անվանել օրինակելի, քանի որ դրանք համապատասխանում են ժամանակակից բանկային համակարգի պահանջներին: 2017-2018 թթ. մենք նախատեսում ենք վերանորոգել ևս 9-10 գրասենյակ՝ հավատացած լինելով, որ ժամանակակից գրասենյակները և մասնագիտացված անձնակազմը կնպաստեն սպասարկման ավելի բարձր որակի ապահովմանը» - նշեց Ռազմավարական զարգացման տնօրեն Արմեն Գասպարյանը:
Բանկի մի շարք մասնաճյուղերի աշխատանքային ժամերն առավելագույնս հարմարեցված են հաճախորդների պահանջներին: Մասնավորապես, Երևանի Թամանյան 1 հասցեում գտնվող «Կասկադ» և «Զվարթնոց» օդանավակայանում գործող մասնաճյուղերը, ինչպես նաև «Վանաձոր» մասնաճյուղն աշխատում են երկարացված ռեժիմով՝
Գլխամասային գրասենյակը սպասարկում է հաճախորդներին աշխատանքային օրերին ժամը 09:15-ից մինչև 16:45-ը` առանց ընդմիջման:
Մասնաճյուղային ցանցի վերաբերյալ առավել մանրամասն տեղեկատվություն կարող եք ստանալ այցելելով https://goo.gl/X6gSuk, զանգահարելով (012) 222222 հեռախոսահամարին կամ օգտվելով կայքի «Հետզանգի պատվեր» ծառայությունից:

Ardshinbank has one of the largest branch networks in RA banking system. At present, the Bank has 64 operating branches, out of which 19 in Yerevan, 42 in regions. The Bank highlights the role of the regional offices and their uniform development, since the Bank’s policy aimed at upgrading regional branches is dictated, first of all, by the interests of customers for whom Ardshinbank is trying to create more comfortable and convenient banking service.
"In Yerevan we have 19 branches. On the one hand, it seems that this is a lot, on the other hand, they are not allocated in all the districts of Yerevan. Being everywhere is not an end in itself. Our goal is to be at the right time in the right place. We go towards the interests of our partners and customers. The idea is not just to open new branches, but to actively resolve the problems of "old" ones. All our new and upgraded offices that we open for our clients are exemplary, as they meet the most modern requirements. In 2017-18, we plan to renovate another 9-10 branches, and we are sure that all this leads to the development of service quality ", said Armen Gasparyan, Strategic Development Director at Ardshinbank.
It should also be noted that the operating mode of some branches of the Bank is maximally adapted to the needs of customers. "Cascade" branch at Tamanyan Street, "Zvartnots" at the airport and the "Vanadzor" regional branch operate in extended mode:
Customers are served at the Head Office and Branches of the Bank from 09:15 to 16:45 on weekdays without a break.
Further information can be found at https://goo.gl/GzfD9P, by calling (012) 22 22 22 or by using the "Call Back" service.