Այսօր Արդշինբանկն իր հաճախորդների առջև պաշտոնապես բացեց «Մասիս» մասնաճյուղի դռները, սակայն արդեն արդիականացված, վերանորոգված և ժամանակակից պահանջներին համապատասխանող նոր գրասենյակում: Այս տարվա ընթացքում սա թվով արդեն 6-րդ վերանորոգված մարզային մասնաճյուղն է, որտեղ հաճախորդները կարող են օգտվել գործող ծառայություններից իրենց ամբողջ ծավալով՝ ստանալով բարձրակարգ ֆինանսական խորհրդատվություն և որակյալ սպասարկում:
Մասիսի քաղաքապետ Դավիթ Համբարձումյանը, ով մասնակցում էր մասնաճյուղի բացման պաշտոնական արարողությանը, նշեց. «Այս մասնաճյուղը հագեցած է տեխնիկական լայն հնարավորություններով, որը ավելի դյուրին է դարձնում հաճախորդի համար բանկային ծառայություններից օգտվելու գործընթացը: Չափազանց կարևոր է նաև այն հանգամանքը, որ Բանկի կողմից անընդհատ իրականացվող մասնաճյուղային ցանցի զարգացման և կատարելագործմանն ուղղված ծրագիրը մշտապես ուշադրության կենտրոնում է պահում մարզերը և դրանց հավասարաչափ զարգացումը»:
«Արդշինբանկի մասնաճյուղային ցանցը խոշորագույններից է ՀՀ բանկային համակարգում, այն շարունակաբար զարգանում և ընդլայնվում է՝ նպատակ ունենալով ապահովել առավելագույն հարմարավետություն և օգտակարություն յուրաքանչյուր հաճախորդի համար: Համաձայն մասնաճյուղային ցանցի զարգացման և կատարելագործման ռազմավարության՝ Բանկը մշտապես փորձում է լինել այնտեղ, որտեղ մեր հաճախորդներն ու գործընկերներն են. վերաբացված գրասենյակը դրա վառ ապացույցն է, քանի որ մենք տարածքային առումով այն տեղափոխել ենք ավելի հարմար վայր: Համոզված եմ, որ արդիականացված մասնաճյուղում, համատեղելով հարմարավետությունը և ժամանակակից լուծումները, մեզ կհաջողվի լինել էլ ավելի ճկուն որոշումների կայացման ու հաճախորդների աջակցման հարցում: Հավելեմ, որ Բանկը նվազեցրել է տոկոսադրույքներ մի շարք հիմնական պրոդուկտների համար, ինչպիսն են հիփոթեքային, անշարժ գույքի գրավով և ոսկու գրավով վարկերը: Ընդ որում, նվազեցված տոկոսադրույքները և բարելավված պայմանները հասանելի են ոչ միայն այս, այլ բոլոր մասնաճյուղերում»,- նշեց Արդշինանկի Ռազմավարական զարգացման տնօրեն Արմեն Գասպարյանը:
Վերաբացված մասնաճյուղը, որ գործում է քաղաք Մասիս, Կենտրոնական հրապարակ 12 հասցեում, կաշխատի երկուշաբթիից ուրբաթ՝ ժամը 09:15-ից մինչև 16:45 և նախագծված է այնպես, որպեսզի յուրաքանչյուր հաճախորդ կարողանա սպասարկվել «մեկ պատուհանի սկզբունքով»: Մասնաճյուղը հագեցած է տեխնիկական լայն հնարավորություններով` հաճախորդի համար բանկային ծառայություններից օգտվելու գործընթացը ավելի հաճելի և հեշտ դարձնելու համար: Գործում է կանխիկի ընդունման տերմինալ, որի միջոցով քաղաքացիները կկարողանան կատարել գործարքներ՝ կոմունալ վճարումներ, ինչպես նաև վարկերի մարում՝ գրաֆիկով նախատեսված օրը և դրանից շուտ, մուտքեր կատարել ընթացիկ և քարտային հաշիվներին և իրականացնել ավանդի համալրում:

Today, Ardshinbank has officially opened the doors of "Masis" branch to its customers. The branch office is upgraded, renovated and meets all the modern requirements. This year, it has been the 6th renovated regional branch, where the customers can benefit from the full range of available products with high-quality financial advice and service.
Mayor of Masis David Hambarzumyan, who attended the official opening ceremony of the branch, stated: "This branch is equipped with a number of technical possibilities to make the banking service more enjoyable and easier. It is extremely important that the Bank's goal on continuous development and improvement of its branch network is always targeted at the regions and their equal development."
"Ardshinbank's branch network is one of the largest ones in the Armenian banking system. Moreover, it is continuously developing and expanding in order to provide maximum convenience and usefulness for each customer. Today we provide services throughout the Republic, focusing not only on the branches in the capital, but also to the regional ones, to their modernization and further development. Faithfully committed to its strategy, the Bank constantly tries to be on the same wavelength with its clients and partners. The reopened office is a vivid proof of it, as we have turned it into a more convenient place in terms of territoriality. I am confident that at the upgraded branch, combining comfort and modern solutions, we will be able to be more flexible in decision-making and customer support. What’s more, the Bank has reduced interest rates for a number of major products, such as mortgages, as well as loans secured by pledge of real estate and gold. Besides, the reduced interest rates and improved conditions are available in all the branches," said Armen Gasparyan, Strategic Development Director at Ardshinank.
The reopened branch office, located at 12 Central Square, Masis, will operate from Monday to Friday from 09:00 to 18:00 and is designed to provide a single window platform to the customer. The branch is equipped with a wide range of technical possibilities to make the customer service satisfying and uncomplicated. There will be a cash-in terminal, which will allow citizens to perform 24/7 transactions, utility payments, as well as loan repayments on the due date or in advance, access current and card accounts, make a deposit replenishment, etc.