Մարտի 31-ից Հրազդան և Դիլիջան քաղաքների բնակիչները կսպասարկվեն Արդշինբանկի նորացված, ժամանակակից մասնաճյուղերում: Մասնաճյուղերում ամենակարևորը վերանորոգումը չէ, այլ հաճախորդների սպասարկման նոր հարմարավետ պայմանները, ինքնասպասարկման համար հատկացված 24/7 հատվածը, և մոտեցումը՝ անգամ ամենահեռավոր մարզերի բնակիչներին և տարածաշրջանի բիզնեսներին հասանելի դարձնել բանկային բոլոր ծառայությունները: Հանդիսավոր բացմանը ներկա էին բանկի ղեկավարները, պաշտոնյաներ, հաճախորդներ:
Ողջույնի խոսքում Տավուշի մարզպետ Հայկ Չոբանյանը մասնավորապես նշեց, որ Տավուշի մարզը բիզնեսի զարգացման մեծ հնարավորություններ ունի, որն անհնար է իրականացնել առանց ֆինանսական գործիքների. «Մենք հսկայական ներդրումային ծրագերի հնարավորություն և ներուժ ունենք, և շատ կարևոր է բիզնեսի և բանկի համագործակցությունը:  Արդշինբանկի ներդրումը և վերանորոգված մասնաճյուղի բացումը դիտարկում ենք ոչ միայն որպես մատուցվող ծառայությունների որակի բարձրացում, այլ նաև նոր բովանդակության ներմուծում և ռեգիոնալ զարգացման հնարավորություն՝ հատկապես բիզնեսին ուղղված»:
Նորացված մասնաճյուղերը կգործեն Հրազդանում՝ փ. Սպանդարյան 5/1 (երկուշաբթի - ուրբաթ 09: 15-16:45), Դիլիջանում՝ փ. Մյասնիկյան 60 (երկուշաբթի - ուրբաթ 09: 15-16:45) հասցեներում:
Արդշինբանկի Մանրածախ բիզնեսի տնօրենի տեղակալ - վարչության պետ Արսեն Թամազյանը շնորհակալություն հայտնեց Հրազդան և Դիլիջան մասնաճյուղերի հաճախորդներին համագործակցության, ցուցաբերած վստահության և հավատարմության համար` նշելով. «Մենք փորձում ենք անել հնարավորը, որպեսզի յուրաքանչյուր հաճախորդ, անկախ նրանից, որ մարզում է գտնվում, ստանա արագ և որակյալ սպասարկում: Մասնաճյուղային ցանցի արդիականացման լայնածավալ ծրագրի շրջանակներում վերաբացում ենք արդեն 60 մասնաճյուղերից 54-րդ և 55-րդ մասնաճյուղերը»:
Արդշինբանկի մասնաճյուղային ցանցը ամենամեծ ցանցերից մեկն է Հայաստանում: Այսօր բանկն ունի 60 գործող մասնաճյուղ Երևանում և Հայաստանի բոլոր մարզերում:

Starting from March 31, the residents of Hrazdan and Dilijan towns are being served in the renovated, modern branches of Ardshinbank. The most important thing in the branches is not the renovation, but the new comfortable conditions of customer service, the 24/7 section for self-service and the Bank's approach to make all banking services available to the residents and business entities of the regions, even to the most remote regions. The opening ceremony was attended by the bank executives, officials and customers.
In his welcoming speech, Tavush Governor Hayk Chobanyan particularly mentioned that Tavush region has great opportunities for business development, which is impossible without available financial tools. "We have the opportunity and the potential for huge investment projects and in this sense cooperation between business entities and the bank is very important. We consider Ardshinbank's investment and reopening of the renovated branch not only as an improvement in the quality of services, but also as introduction of new content for regional development, especially for businesses. ”
Arsen Tamazyan, Ardshinbank Deputy Retail Business Director- Head of the Executive Board, thanked the customers of Hrazdan and Dilijan branches for their cooperation, trust and loyalty, noting: "We try to do our best so that every customer, no matter where they are in the region, get fast quality services. We are already reopening the 54th and 5th branches out of 60 within the framework of a large-scale branch network modernization program.”
Ardshinbank branch network is one of the largest in Armenia. Today the bank has 60 operating branches in Yerevan and all regions of Armenia.