Արդշինբանկում մեկնարկել է «Ձեր ամառը Mastercard-ի հետ» ակցիան նոր քարտապանների համար: Համաձայն ակցիայի՝ յուրաքանչյուր ոք, ով հուլիսի 7-ից օգոստոսի 25-ը Արդշինբանկում կբացի Mastercard դեբետային քարտ և մինչև օգոստոսի 31-ը այդ քարտով կկատարի ամենաշատ գնումները (նվազագույնը 110,000 ՀՀ դրամ՝ ակցիայի ողջ ժամանակահատվածի համար), կշահի հետևյալ յուրահատուկ նվերներից մեկը՝
• ուղղաթիռով էքսկուրսիոն թռիչք
• հանգիստ Հայաստանի լավագույն հյուրանոցներից մեկում
• սպորտային ակումբի եռամսյա աբոնեմենտ
• ընտանիքով այցելություն գերժամանակակից ատրակցիոններով այգի
• ընթրիք ռեստորանում կամ
• երկու հոգու համար մուտքի տոմս և կոկտեյլի հյուրասիրություն հայտնի ջազային ակումբում։
Ընդհանուր առմամբ լինելու է 30 մրցանակ։
Հաղթողները կընտրվեն ակցիայի ավարտից հետո՝ մինչև սեպտեմբերի 15-ը։  Ակցիային կարող են մասնակցել 18 տարին լրացած ՀՀ ռեզիդենտ և ոչ ռեզիդենտ անձինք, ովքեր ակցիայի ընթացքում բացել են Mastercard միջազգային վճարային համակարգի նոր դեբետային քարտ Արդշինբանկում։  Այս ժամանակահատվածում իրենց քարտերը վերաթողարկող հաճախորդները չեն կարող մասնակցել ակցիային:
Քարտերը հնարավոր է բացել Արդշինբանկի բոլոր սպասարկման կետերում` հանրապետության ամբողջ տարածքում:
Հիշեցնենք նաև, որ ֆիզիկական անձինք Արդշինբանկում կարող են բացել Mastercard վճարային համակարգի հետևյալ դեբետային քարտերը՝ Mastercard World Black Edition և Mastercard Debit:
Ակցիային մասնակցելու տեսանկյունից անկանխիկ գործարք չեն համարվում կոմունալ վճարումները, քարտից քարտ և հաշիվների միջև փոխանցումները, էլեկտրոնային դրամապանակների լիցքավորումները և դրանցով կատարված գործարքները (բացառությամբ Apple Pay համակարգով կատարված գործարքների) և խաղադրույքային ընկերությունների հաշիվների լիցքավորումները:

Ardshinbank has launched the "Your summer with Mastercard" promotion for new cardholders. According to the promotion, anyone who opens a Mastercard debit card in Ardshinbank from July 7 to August 25 and makes the most purchases with that card until August 31 (but not less than 110,000 AMD for the entire period of the promotion) will win unique gifts:
There will be 30 prizes in total. The winner will be chosen at the end of the promotion until September 15th. Individuals over the age of 18, residents and non-residents of the Republic of Armenia, who have opened a new debit card of the Mastercard international payment system during the campaign, can participate in it. Clients who reissue their cards during this period do not participate in the promotion. The card can be opened at all service points of Ardshinbank throughout the country.
We also remind that individuals can open the following debit cards of the Mastercard payment system in Ardshinbank: Mastercard World Black Edition, Mastercard Debit.
Within the framework of the promotion utility bills, card-to-card and account-to-account transfers, e-wallet top-ups and operations with them (except for Apple Pay operations), as well as replenishment of a bookmaker's account, are not considered non-cash transactions.