Արդշինբանկը Visa *քարտապաններին առաջարկում է կատարել անկանխիկ գործարքներ և օգտվել գումարային փոխհատուցման աննախադեպ պայմաններից սույն թվականի հուլիսի 18-ից մինչև սեպտեմբերի 18-ն ընկած ժամանակահատվածում: Գումարային փոխհատուցում կստանան այն քարտապանները, ովքեր առաջինը կհատեն Բանկի կողմից սահմանված անկանխիկ գործարքների նվազագույն քանակային և գումարային շեմը:
Մասնավորապես, դասական քարտերի այն 5 քարտապանները, ովքեր կիրականացնեն ամսական 6 անգամ և ավել **անկանխիկ գործարքներ և առաջինը կհատեն 100.000 ՀՀ դրամի սահմանագիծը, կստանան 50.000 ՀՀ դրամ հետվճար անմիջապես իրենց քարտին:
Քարտի տեսակ |
Ամսական անկանխիկ գործարքների նվազագույն քանակ |
Ամսական անկանխիկ գործարքների նվազագույն գումար |
Փոխհատուցման գումար |
Դասական |
6 |
100.000 ՀՀ դրամ |
50.000 ՀՀ դրամ՝ առաջին 5 հաճախորդին 30.000 ՀՀ դրամ՝ երկրորդ 5 հաճախորդին 20.000 ՀՀ դրամ՝ երրորդ 5 հաճախորդին |
Պրեմիում դասի քարտերի դեպքում սահմանագիծը հատած առաջին 3 քարտապաններին սպասվում է 100 % հետվճարի տրամադրում:
Պրեմիում |
10 |
200.000 ՀՀ դրամ |
200.000 ՀՀ դրամ՝ առաջին 3 հաճախորդին 100.000 ՀՀ դրամ՝ երկրորդ 3 հաճախորդին 70.000 ՀՀ դրամ՝ երրորդ 3 հաճախորդի |
«Արդշինբանկը շարունակաբար զարգացնում է իր կողմից առաջարկվող ծառայությունները և պայմանները՝ հաշվի առնելով հաճախորդների պահանջները և նախասիրությունները: Մենք հանդես ենք գալիս աննախադեպ առաջարկով՝ ընձեռելով մեր հաճախորդներին բացառիկ հնարավորություն կատարել անկանխիկ գնումներ և յուրաքանչյուր ամիս ստանալ 20.000 դրամից մինչև 200.000 դրամ հետվճար անմիջապես իրենց քարտին: Այս առաջարկի բացառիկությունը կայանում է նաև նրանում, որ մեր քարտապանն ինքն է որոշում, ինչպես տնօրինել փոխհատաուցված գումարը, ավելին, չի մասնկացում որևէ մրցանակաբաշխության կամ ակցիայի: Համոզված եմ, որ այս առաջարկը դուր կգա մեր հաճախորդներին և կարճ ժամանակ անց նրանցից շատերը բարձր կգնահատեն անկանխիկ գործարքների առավելությունները և դրական կողմերը»,- նշեց Արդշինբանկի Ռազմավարական զարգացման տնօրեն Արմեն Գասպարյանը:
Անկանխիկ գործարքների և գումարային փոխհատուցման պայմաններին առավել մանրամասն կարող եք ծանոթանալ այցելելով https://goo.gl/P9cy2v դասական քարտերի համար և https://goo.gl/PhZmf1 պրեմիում դասի քարտերի համար, զանգահարելով (012)222222 շուրջօրյա հեռախոսահամարին կամ օգտվելով կայքի «Հետզանգի պատվեր» ծառայությունից:
* Տվյալ միջոցառման շրջանակում անկանխիկ գործարք չի համարվում ինտերնետով կամ բանկոմատով իրականացված կոմունալ վճարների, քարտից քարտ փոխանցումների, քարտային հաշվից ներբանկային, ՀՀ կամ ոչ ՀՀ բանկեր միջբանկային փոխանցումները:
** Տվյալ միջոցառմանը կարող են մասնակցել միայն Բանկի կողմից թողարկված Visa International վճարահաշվարկային համակարգի քարտերից օգտվող ֆիզիկական անձ հանդիսացող հաճախորդները:

Держатели карт Visa Ардшинбанка, совершающие в период с 18 июля по 18 сентября безналичные платежи посредством пластиковых карт, получат возможность воспользоваться финансовой компенсацией (услугой cash back) на беспрецедентных условиях.
Компенсацию получат те, кто первыми пересекут минимальный порог, установленный Банком, как по количеству безналичных операций, так и по лимиту минимальной суммы. Например, первым 5 держателям классических карт Visa, которые сделают 6 или более транзакций в месяц и пересекут установленный лимит в 100 тысяч драмов, банк вернет cash back на сумму 50 тысяч драмов.
Тип карты |
Ежемесячное мимальное количество безналичных операций |
Ежемесячная минимальная сумма безналичных операций |
Сумма компенсации (в драмах) |
Классические карты |
6 |
100.000 драм |
50.000 драмов первые 5 клиентов 30.000 драмов вторые 5 клиентов
20.000 драмов третьи 5 клиентов
Первые 3 держатели премиум картов, которые сделают 10 или более транзакций в месяц и пересекут установленный лимит в 200 тысяч драмов, банк вернет cash back на сумму 200.000 драмов.
Карты класса премиум |
10 |
200.000 драм |
200.000 драмов первые 3 клиентов 100.000 драмов вторые 3клиентов
70.000 драмов третьи 3 клиентов
«Ардшинбанк постоянно развивает свои услуги и условия обслуживания, учитывая потребности и предпочтения своих клиентов. Мы предлагаем им беспрецедентные условия для cash back, что позволяет не только делать безналичные покупки, но и возвращать обратно на карту сумму от 20 тысяч до 200 тысяч драмов. Уникальность этого предложения заключается также и в том, что, владелец карты сам решает, как распорядится суммой компенсации. Я уверен, что наши клиенты по достоинству оценят это предложение, а также все преимущества и положительные аспекты, которые дают всем нам безналичные операции,- прокомментировал условия акции директор по стратегическому развитию Ардшинбанка Армен Гаспарян.
Более подробную информацию можно получить, перейдя по ссылке https://goo.gl/ZfXVHs для классических карт и https://goo.gl/PhZmf1 для премиальных карт, позвонив по телефону (012) 222222 или воспользовавшись сервисом “Обратного звонка”.
* В акции не участвуют следующие операции клиентов: оплата коммунальных услуг, денежные переводы с карты на карту, а также межбанковские денежные переводы.
** В акции участвуют только карты платежной системы Visa International индивидуальных клиентов выпущенные Ардшинбанком.