Արդշինբանկն առաջարկում է վերաֆինանսավորման բացառիկ պայմաններ: Հաճախորդները հնարավորություն ունեն անվճար տեղափոխել ՀՀ այլ բանկերի և վարկային կազմակերպությունների կողմից  տրամադրված անշարժ գույքի գրավով ապահովված սպառողական վարկերը Արդշինբանկ մինչև 3% ցածր տարեկան տոկոսադրույքով՝ միաժամանակ երկարացնելով վարկի ժամկետը և թեթևացնելով վարկի մարման ամսական բեռը: Ավելին, վարկի վերաֆինանսավորման ժամանակ Բանկը տրամադրում է «Վարկային արձակուրդ», համաձայն որի հաճախորդը առաջին 6 ամիսների ընթացքում կարող է չկատարել վարկի գծով վճարումները (մայր գումար և տոկոսագումար):
Վերաֆինանսավորվող վարկին ներկայացվող նվազագույն պահանջներն են հաճախորդի կողմից կատարված պարտաճանաչ մարումները կամ վերջինիս դրական վարկային պատմությունը: Վերաֆինանսավորում իրականացնելու համար անհրաժեշտ է մոտենալ Բանկի ցանկացած մասնաճյուղ անձը հաստատող փաստաթղթով և գրավադրվող գույքի սեփականության վկայականով:
Անշարժ գույքի գրավով ապահովված ՀՀ դրամով վարկի տարեկան տոկոսադրույքը սկսվում է 13%-ից*, վարկի առավելագույն գումարը կազմում է 150 մլն ՀՀ դրամ, իսկ առավելագույն ժամկետը՝ 10 տարի: Վարկը հնարավոր է ստանալ գրավի արժեքի մինչև 100%-ի չափով: Վարկը, նախկինի պես, տրամադրվում է առանց եկամուտների վերլուծության պարտադիր պահանջի:
Անշարժ գույքի գրավով ապահովված վարկերի մասին հավելյալ տեղեկատվություն կարող եք ստանալ այցելելով Բանկի պաշտոնական կայքէջ հետևյալ հղումով` https://goo.gl/t5yZYv, կամ զանգահարելով Բանկի շուրջօրյա կոմունիկացիոն կենտրոն` 012222222 հեռախոսահամարով:

Ардшинбанк предлагает исключительные условия рефинансирования. Клиенты имеют возможность бесплатно перевести свои потребительские кредиты под залог недвижимости, предоставленные другими банками и кредитными организациями РА, в Ардшинбанк со сниженной годовой процентной ставкой до 3% от первоначальной ставки заемной суммы. В то же время клиент может продлевать срок кредита и уменьшать ежемесячное бремя погашения кредита. Более того,  заемщику дается возможность уйти в кредитные каникулы сроком до 6 месяцев, в течение которых банк освобождает заемщика от необходимости выплаты суммы и процентов по кредиту.
Минимальные требования для рефинансированного кредита - это погашаемые клиентом платежи или его положительная кредитная история. Для рефинансирования на указанных выше условиях необходимо обратиться в любой филиал Банка с документом, удостоверяющим личность, и залогом собственности.
Годовая процентная ставка по кредиту снизилась до 13%*, максимальная сумма кредита увеличилась до 150 млн драмов, максимальный срок кредитования составляет 10 лет, а соотношение кредит/обеспечение достигло 100%. Кроме этого, кредит предоставляется без анализа доходов заемщика.
Более подробную информацию о кредитах под залог недвижимости можно получить на сайте банка, перейдя по ссылке https://goo.gl/t5yZYv или позвонив по номеру 012222222 в круглосуточный центр связи Банка.