Արդշինբանկը, հանդիսանալով բանկային համակարգի առաջատարներից մեկը, նորարարական բիզնես լուծումների և ճկուն առաջարկների շնորհիվ, մշտապես փորձում է աջակցել և նպաստել իր բիզնես գործընկերների կայուն զարգացմանը. 2006 թվականից ի վեր Բանկը հանդիսանում է Հայաստանի խոշորագույն շինարարական կազմակերպություններից մեկի՝ AAB Construction ընկերության, հավատարիմ ֆինանսական աջակիցը:
Ավելի քան մեկ տասնամյակ օգտվելով Արդշինբանկի վարկավորման ծառայություններից՝ AAB Construction ընկերությունը պարբերաբար հարստացրել է իր տեխնիկական բազան, կատարել ներդրումներ շինարարական միջազգային նորագույն չափանիշներին համապատասխանելու համար: Այս տարիների ընթացքում կազմակերպության շրջանառությունը աճել է մոտ 20 անգամ։
«Մեր ընկերությունը բարձր է գնահատում Արդշինբանկի հետ ունեցած համագործակցությունը։ Երկար տարիների ընթացքում Բանկի պրոֆեսիոնալ անձնակազմն ու ժամանակակից բիզնես լուծումները բազմիցս հանդիսացել են կայուն նեցուկ մեր ընկերության համար։ Մենք այժմ ունենք մեր հաստատուն դիրքը հայաստանյան շուկայում, զուգահեռաբար աշխատում ենք նաև Վրաստանի Հանրապետության տարածքում և պատրաստվում ենք ընդլայնել աշխարհագրական ներգրավվածությունը մոտ ապագայում»,- նշել է AAB Construction ընկերության հիմնադիր-տնօրեն Արմեն Բադալյանը։
«Մենք ուժեղ ենք միասին. AAB Construction ընկերության հետ մեր  համագործակցության արդյունքը  դրա վառ օրինակն է: Ինչպես ասում են, ցանկացած բիզնեսում հաղթողը նա է, ով ավելի լավ է համապատասխանում հաճախորդի պահանջներին, ով արդարացնում և նույնիսկ գերազանցում է վերջինիս ակնկալիքները: Հավատացած եմ, որ մեր հաղթանակները կշարունակվեն նաև ապագայում», - նշեց Արդշինբանկի Ռազմավարական զարգացման տնօրեն Արմեն Գասպարյանը:
Այսօր AAB Construction ընկերությունը ներգրավված է բազում տեղական և միջազգային ծրագրերում, իսկ ընկերության սեփականություն են հանդիսանում համաշխարհային արտադրողներից, ինչպիսիք են Volvo, Wirtgen, Metso, Ammann, Sandvik, Cat, Mercedes, ձեռք բերված առաջատար տեխնիկաները, որոնք ապահովում են ոչ միայն բարձր արտադրողականություն, այլ նաև անձնակազմի անվտանգություն:

Being one of the leaders in the banking system with innovative business solutions and flexible offers, Ardshinbank is constantly trying to support and promote sustainable development of its business partners. Since 2006, the Bank has been a loyal financial supporter of AAB Construction, one of the largest construction companies in Armenia.
Using Ardshinbank’s crediting services for over a decade, AAB Construction has regularly enlarged its equipment fleet and made big investments to be in line with the most modern technologies and construction international standards. During these years the company’s turnover has grown almost 20 times.
"Our company highly appreciates the cooperation with Ardshinbank. Over the years, the professional staff of the Bank and its contemporary business solutions have consistently been a solid support for our company. We now have our strong position in Armenian market, simultaneously working in the territory of Georgian Republic and are going to expand our geography in the nearest future," said Armen Badalyan, Founding Director of AAB Construction.
"The result of our cooperation with AAB Construction is a vivid example of our motto - “We are strong together”. As they say, the winner in any business is the one who better suits to the customer's needs, who justifies and even exceeds their expectations. I believe that our victories will continue in the future," concluded Armen Gasparyan, Strategic Development Director of Ardshinbank.
Today, AAB Construction is involved in many local and international projects. The company owns equipment from world-class manufacturers such as Volvo, Wirtgen, Metso, Ammann, Sandvik, Cat, Mercedes, which ensures not only high productivity , but personnel safety as well.