Հարգելի հաճախորդներ,
Նպատակ ունենալով հանրապետությունում կորոնավիրուսի վտանգի կանխարգելման խնդիրներն ու ձեր անվտանգությունը՝ առաջարկում ենք օգտվել ձեր հարմարավետության համար ստեղծված բանկային գործարքների իրականացման հետևյալ տարբերակներից.
1. Արդշինբանկի Մոբայլ Բանկինգի հավելվածով կարող եք իրականացնել կոմունալ վճարումներ, փոխանցումներ, վարկերի մարումներ, ավանդների համալրում, արժույթի փոխանակում առանց Բանկ այցելելու 24/7 ռեժիմով: Այն հաճախորդները, ովքեր չունեն հավելվածը, կարող են ներբեռնել այս հղումներով՝ https://goo.gl/PcNJ1K (App Store) և https://goo.gl/SqVDyX (Google Play)՝ դիտման իրավասությունով: Գործարքներ կատարելու համար անհրաժեշտ է մեկ անգամ մոտենալ Արդշինբանկի ցանկացած մասնաճյուղ՝ գործարքների իրականացման նպատակով հավելվածը ակտիվացնելու համար:
2. www.ardshinbank.am կայքի Card2Card համակարգի միջոցով կարող եք կատարել առցանց Ձեր քարտից այլ քարտի փոխանցում աշխարհի ցանկացած կետ:
3. Արագ դրամական փոխանցումների համակարգով Ձեզ ուղարկած գումարները կարող եք ստանալ անմիջապես Ձեր հաշվեհամարին՝ զանգահարելով 080002222 անվճար հեռախոսահամարով:
4. Առևտրի և սպասարկման կետերում կարող եք վճարել անկանխիկ՝ պարզապես մոտեցնելով Արդշինբանկի ձեր անհպում քարտը POS տերմինալին: Մինչև 10,000 ՀՀ դրամ գործարքները կարող եք իրականացնել առանց PIN-ը ձեռքով մուտքագրելու անհրաժեշտության:
5. Կարող եք ձեր գործարքներն իրականացնել բանկոմատների և տերմինալների մեծ ցանցի միջոցով: Հիշեցնում ենք, որ Արդշինբանկի քարտապանները կարող են նույն սակագներով կանխիկացումներ իրականացնել նաև ԱԿԲԱ Կրեդիտ Ագրիկոլ Բանկի բոլոր բանկոմատներում, ինչպես նաև վարկերի մարումներ, հաշվի համալրումներ իրականացնել առցանց՝ ինքնասպասարկման տերմինալների միջոցով:
6. Բանկի հետ Կապ կարող եք հաստատել շուրջօրյա, շաբաթվա բոլոր օրերին Հեռախոսային կենտրոնի միջոցով 012 22 22 22 հեռախոսահամարով: Կարող եք նաև www.ardshinbank.am կայքում Հետզանգի պատվեր դաշտում լրացնել Ձեր հեռախոսահամարը և մենք կապ կհաստատենք Ձեզ հետ: Մենք առցանց կապի մեջ ենք նաև պաշտոնական ֆեյսբուքյան էջի միջոցով: Մոբայլ հավելվածի հետ կապված հարցերի դեպքում կարող եք գրել մեզ նաև հավելվածի «Կապ բանկի հետ» բաժնի միջոցով՝ կցելով խնդիրը արտացոլող սքրինշոտ:
Սիրելի հաճախորդներ, Բանկ այցելելու անհրաժեշտության դեպքում, խնդրում ենք պահպանել անվտանգության կանխարգելիչ բոլոր միջոցները, որոնք առաջարկում է Առողջապահության նախարարությունը:
Մաղթում ենք Ձեզ առողջություն և հույս ունենք, որ մեր հեռահար սպասարկումը կխնայի ոչ միայն Ձեր առողջությունը, այլ նաև ժամանակը:

В целях предотвращения риска распространения коронавируса в стране и вашей безопасности для вашего удобства мы предлагаем следующие варианты проведения банковских операций:
1. С помощью приложения Ardshinbank Mobile Banking вы можете осуществлять: коммунальные платежи, денежные переводы, погашение кредитов, пополнение депозитов, обмен валюты без посещения Банка в режиме 24/7. Пользователи, у которых нет Приложения, могут загрузить его по следующим ссылкам: https://goo.gl/PcNJ1K (App Store) и https://goo.gl/SqVDyX (Google Play) с правом просмотра. Вам необходимо один раз обратиться в любое отделение Ардшинбанка, чтобы активировать услугу для выполнения транзакций.
2. Система Card2Card на www.ardshinbank.am позволяет вам переводить денежные суммы с вашей карты на другую в любую точку мира.
3. Вы можете получить деньги, отправленные на ваш счет напрямую с помощью системы быстрых денежных переводов, позвонив по бесплатному номеру 080002222.
4. В торговых и сервисных центрах вы можете расплатиться наличными, просто поднеся бесконтактную карту Ардшинбанка к POS-терминалу. Вы можете совершать транзакции до 10 000 драмов, не вводя свой PIN-код вручную.
5. Вы можете выполнять свои транзакции через большую сеть банкоматов и терминалов. Напоминаем, что держатели карт Ардшининбанка также могут снимать наличные по тем же тарифам во всех банкоматах ACBA Credit Agricole Bank, а также погашать кредиты, осуществлять онлайн-платежи через терминалы самообслуживания.
6. Вы можете связаться с Банком 24/7 по телефону 012 22 22 22. Вы также можете указать свой номер телефона по адресу www.ardshinbank.am в поле «Обратный звонок», и мы свяжемся с вами. Мы также общаемся онлайн через нашу официальную страницу в Facebook. По вопросам, связанным с мобильным Приложением, вы также можете написать нам через раздел приложения «Свяжитесь с банком», приложив скриншот, иллюстрирующий проблему.
Уважаемые клиенты! Если вам необходимо посетить Банк, соблюдайте все меры предосторожности, рекомендованные Министерством здравоохранения.
Мы желаем вам здоровья и надеемся, что наша служба дальней связи поможет сохранить не только ваше здоровье, но и ваше время.