Ի լրումն 2025թ փետրվարի 5-ի հայտարարության` ցանկանում ենք տեղեկացնել, որ «Արդշինինվեստբանկ» ՓԲԸ-ն «Արդշինբանկ» ՓԲԸ-ին միացման գործընթացը նախատեսվում է ավարտին հասցնել 2025թ. ապրիլի 20-ին:
2025թ ապրիլի 18-ից մինչև ապրիլի 20-ն ընկած ժամանակահատվածում Բանկերի միացման շրջանակում նախատեսում ենք տեխնիկական աշխատանքներ, որոնք կանդրադառնան ծառայությունների հասանելիության վրա։
Վերը նկարագրված աշխատանքներով պայմանավորված՝ Բանկերի միացման ժամանակահատվածում սպասարկման գրաֆիկում կկատարվեն որոշակի փոփոխություններ, մասնավորոպես՝
2025թ. ապրիլի 18-ին Զվարթնոց մասնաճյուղը կաշխատի մինչև ժամը 21:00:
2025թապրիլի 19-ին և ապրիլի 20-ին Բանկի մասնաճյուղերում սպասարկում չի իրականացվի:
◼  Մոբայլ և Ինտերնետ բանկ համակարգը հասանելի կլինի մինչ 2025թ ապրիլի 19-ը ժամը 06:00:
2025թապրիլի 19-ին և ապրիլի 20-ին անհասանելի կլինի տերմինալներով վճարումների իրականացումը:
Մասնաճյուղերում սպասարկումը, ինչպես նաև Մոբայլ և Ինտերնետ բանկ համակարգի հասանելիությունը կվերականգնվեն 2025թ.-ի ապրիլի  21-ից:
2025թապրիլի 18-ից մինչև ապրիլի 20-ը ներառյալ ընկած ժամանակահատվածում՝
-          Քարտերով գործարքները և բանկոմատներից կանխիկացումները կշարունակեն բնականոն կերպով կատարվել:
-          Հեռախոսային կենտրոնը կշարունակի Ձեզ տրամադրել շուրջօրյա աջակցություն՝ առանձին գործարքների գծով որոշակի տեխնիկական սահմանափակումներով:
Հայցում ենք Ձեր ներողամտությունը պատճառված հնարավոր անհարմարության համար:
Հարցերի դեպքում խնդրում ենք զանգահարել +374 12 22 22 22 հեռախոսահամարով, մոտենալ Արդշինբանկի ցանկացած մասնաճյուղ կամ դիմել Ձեր անհատական մենեջերին։

В дополнение к объявлению от 5 февраля 2025 года, сообщаем, что процесс слияния «Ардшининвестбанка» с «Ардшинбанком» планируется завершить к 20 апреля 2025 года.
С 18 по 20 апреля 2025 года в рамках интеграции планируем технические работы, которые повлияют на доступность услуг.
В связи с вышеописанными работами, в график обслуживания клиентов в период объединения Банков будут внесены определенные изменения, в частности:
◼ 18 апреля 2025 года филиал “Звартноц” будет работать до 21:00.
◼ С 19 апреля 2025 года по 20 апреля 2025 года включительно обслуживание в филиалах банка осуществляться не будет.
◼ Системы Мобильного и Интернет-банка будут доступны до 06:00 19 апреля 2025 года.
◼ 19 апреля 2025 года и 20 апреля 2025 года выполнение платежей через терминалы будет недоступно.
◼ Обслуживание в филиалах, а также доступ к системам мобильного и интернет-банкинга будут восстановлены с 21 апреля 2025 года.
Также сообщаем, что в период с 18 по 20 апреля 2025 года:
◼ Операции с картами и обналичивание через банкоматы будут продолжаться в обычном режиме.
◼ Колл-центр продолжит оказывать круглосуточную поддержку с некоторыми техническими ограничениями по отдельным транзакциям.
Приносим извинения за возможные неудобства.
В случае возникновения вопросов, пожалуйста, позвоните по телефону +374 12 22 22 22, посетите любое отделение Ардшинбанка либо к вашему персональному менеджеру.