Հունիսի 17-ին տեղի ունեցավ Արդշինբանկի նոր՝ «Սեբաստիա» մասնաճյուղի բացման հանդիսավոր արարողությունը։
Մասնաճյուղն առանձնանում է ժամանակակից լուծումներով և նորաոճ ինտերիերով, որը բանկային ծառայություններից օգտվելու գործընթացը դարձնում է հարմարավետ և արագ։ Մասնաճյուղը հագեցած է 24-ժամյա ռեժիմով աշխատող բազմաֆունկցիոնալ տերմինալներով, որոնք հաճախորդներին հնարավորություն կտան մասնաճյուղի աշխատանքային ժամերից դուրս ևս իրականացնել ֆինանսական գործարքներ։
Ինչպես նշեց Արդշինբանկի Մանրածախ բիզնեսի տնօրենի տեղակալ, Ցանցային վաճառքների վարչություն պետ Արսեն Թամազյանը․ ««Սեբաստիա» մասնաճյուղի բացման անհրաժեշտությունը պայմանավորված էր բանկի հաճախորդների բազայի ակտիվ աճով։ Հետևաբար, ևս մեկ սպասարկման կենտրոնի բացումը տրամաբանական է և ժամանակին։  Մասնաճյուղը նախագծվել է՝ կարևորելով հաճախորդների հարմարավետությունը, սպասարկաման բարձր որակն ու անվտանգությունը»։
Հարկ է նշել, որ Արդշինբանկն ունի 72 մասնաճյուղից բաղկացած ցանց, որն ամենամեծն է հանրապետությունում։ Մասնաճյուղերից 28-ը գտնվում է Երևանում, իսկ 44-ը՝ մարզերում։

On June 17, Ardshinbank celebrated the grand opening of its new Sebastia branch.
This branch stands out with its modern solutions and sleek interior design, offering customers a seamless and efficient banking experience. It features multifunctional terminals that operate 24/7, enabling clients to complete financial transactions even outside regular business hours.
Arsen Tamazyan, Deputy Director of Retail Business and Head of Network Sales Division at Ardshinbank, highlighted the significance of this new branch: “The launch of the Sebastia branch responds to the rapid growth of our client base. Opening another service center was both logical and timely. We designed the branch with a focus on customer convenience, exceptional service quality, and security.”
It’s worth noting that Ardshinbank’s extensive network includes 72 branches nationwide, the largest in the republic, with 28 located in Yerevan and 44 in the regions.