Հարգելի՛ հաճախորդներ
Տեղեկացնում ենք, որ Արդշինբանկի «Բանկային ծառայությունների մատուցման ընդհանուր պայմաններում» տեղի են ունեցել փոփոխություններ:
Խնդրում ենք պայմաններին ծանոթանալ ստորև հղմամբ.
Փոփոխությունների նկարագրությունը ստորև ՝
1. Վերը նշված փաստաթղթում ավելացել է արտարժույթի փոխանակման վերաբերյալ բաժին (գլուխ 6):
2. Կատարվել են մի շարք փոփոխություններ Արժեթղթերի պահառուական և Ներդրումային ծառայությունների գլուխներում, մասնավորապես՝
• հստակեցվել են արժեթղթերի Հանձնարարականների ներկայացման եղանակները Բանկ (թղթային, էլեկտրոնային, Բանկի բջջային/վեբ հավելվածի միջոցով), (12.12 կետ)
• ավելացվել է դրույթ Հաճախորդի կողմից Հանձնարարականի չեղարկման համար հայտերի ներկայացման մասով,
• հստակեցվել է Ներդրումային ծառայությունների գծով Պրոֆեսիոնալ և ոչ Պրոֆեսիոնալ դասակարգված Հաճախորդի և Բանկի միջև փոխհարաբերությունների կարգավորումը, (13-րդ գլուխ)
• հստակեցվել են Պատվերների ներկայացման եղանակները Բանկ (թղթային, էլեկտրոնային, Բանկի բջջային/վեբ հավելվածի միջոցով, (13.29 կետ)
• ավելացվել է դրույթ Բանկի կողմից Պատվերների կատարման քաղաքականության մասով, (13.54 կետ)
• ավելացվել է դրույթ, որ Արժեթղթերում ներդրումները երաշխավորված չեն, (13.66 կետ)
3. Պայմաններում ավելացվել է Բանկի կողմից ԷԿԵՆԳ ՓԲԸ-ի միջոցով ստացվող անձնական տվյալների նկարագրությունը:

Сообщаем, что изменились Общие условия предоставления банковских услуг Ардшинбанком. Пожалуйста, ознакомьтесь с условиями по ссылке .
Описание изменений ниже:
1. Новая глава N 6 Обмен иностранной валюты добавлена в документе,
2. В разделах «Хранение ценных бумаг» и «Инвестиционные услуги» внесен ряд изменений, в частности:
• В пункте 12.12 указаны способы подачи в Банк Поручений по ценным бумагам (бумажный, электронный, через мобильное/веб-приложение Банка),
• Добавлен пункт 12.15 о подаче Клиентом заявления на аннулирование Поручения,
• Регулирование отношений между Профессиональным и Непрофессиональным клиентом и Банком в сфере инвестиционных услуг указаны во главе 13,
• В пункте 13.29 указаны способы подачи в Банк Ордеров по ценным бумагам (бумажный, электронный, через мобильное/веб-приложение Банка),
• Добавлен пункт 13.54 о политике выполнения Ордеров Банком.
• Добавлен пункт 13.66 что Инвестиции в ценные бумаги не гарантируются фондом, гарантирующим возмещение вкладов.